Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Soki, Syropy i Napoje

Obniżka
Żurawina 1 l - Symbiotics
Dostępność

Żurawina 1 l - Symbiotics

Data min. trwałości: 2027/11/21
46,99 zł
4,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Aronia 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Aronia 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/01/31
32,99 zł
6,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Imbirowy 200 ml - Eterno
Dostępność

Syrop Imbirowy 200 ml - Eterno

Data min. trwałości: 2027/01/09
19,79 zł
9,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Dzika Róża 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Dzika Róża 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/01/31
31,99 zł
6,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Aloes z Miąższem 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Aloes z Miąższem 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/10/31
34,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Malinowy z Miodem 200 ml - Eterno
Dostępność

Syrop Malinowy z Miodem 200 ml - Eterno

Data min. trwałości: 2028/01/30
24,99 zł
12,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C CBC 250 ml - Ekamedica
Dostępność

Witamina C CBC 250 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/15
9,95 zł
3,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarny Bez 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Czarny Bez 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/09/30
32,99 zł
6,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop z Czarnego Bzu 355  g (280 ml) - Krokus
Dostępność

Syrop z Czarnego Bzu 355 g (280 ml) - Krokus

Data min. trwałości: 2027/07/31
18,09 zł
5,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Syrop z Kwiatu Czarnego Bzu 200 ml - Eterno
Dostępność

Syrop z Kwiatu Czarnego Bzu 200 ml - Eterno

Data min. trwałości: 2027/03/11
21,99 zł
11,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Syrop z Jagody Kamczackiej 90% Owoców 500 ml - Prosto ze Wsi
Dostępność

Syrop z Jagody Kamczackiej 90% Owoców 500 ml - Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/12/06
33,99 zł
6,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Syrop z Morwy Białej 500 ml - Prosto ze Wsi
Dostępność

Syrop z Morwy Białej 500 ml - Prosto ze Wsi

Data min. trwałości: 2027/12/20
31,11 zł
6,22 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops