Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Silver Pure Probiotyk 9 mld CFU 60 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Probiotyk 9 mld CFU 60 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/10/05
78,99 zł
1,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Czarnuszki 500 mg 60 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Olej z Czarnuszki 500 mg 60 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/02/28
25,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Acerola Ekstrakt 60 Kapsułek  - Soul Farm
Dostępność

Acerola Ekstrakt 60 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2028/12/31
25,92 zł
0,43 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Acerola Ekstrakt 25% Witaminy C 100 g - Soul Farm
Dostępność

Acerola Ekstrakt 25% Witaminy C 100 g - Soul Farm

Data min. trwałości: 2029/04/30
24,53 zł
24,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Acerola 125 mg 120 Tabletek - Aliness
Dostępność

Acerola 125 mg 120 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2029/01/31
34,99 zł
0,29 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Acerola+ 90 Tabletek - Herbapol Kraków
Dostępność

Acerola+ 90 Tabletek - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/08/31
34,99 zł
0,39 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Żurawina 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/03/31
34,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C-1000 +Bioflawonoidy 100 mg 100 Kapsułek - Now
Dostępność

Witamina C-1000 +Bioflawonoidy 100 mg 100 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2030/06/30
38,17 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Probiotyk Narine Forte 20 Kapsułek - Narex (Cold)
Dostępność

Probiotyk Narine Forte 20 Kapsułek - Narex (Cold)

Data min. trwałości: 2027/10/03
45,99 zł
2,30 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czystek Suszony Pocięty 500 g - Targroch
Dostępność

Czystek Suszony Pocięty 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,37 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Extra Moc 120 Kapsułek - Now
Dostępność

Witamina D3 Extra Moc 120 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2029/12/31
43,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MycoBaby Syrop Smoczy 200 ml - MycoMedica
Dostępność

MycoBaby Syrop Smoczy 200 ml - MycoMedica

Data min. trwałości: 2027/09/23
37,83 zł
18,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapsułki na Odbudowę Flory Jelit (Bifido+Pro) 30 Sztuk - Physalis
Dostępność

Kapsułki na Odbudowę Flory Jelit (Bifido+Pro) 30 Sztuk - Physalis

Data min. trwałości: 2028/03/31
65,76 zł
2,19 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/04
65,99 zł
65,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Wiesiołka z Witaminą E 100 ml - Ekamedica
Dostępność

Olej z Wiesiołka z Witaminą E 100 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/06/29
43,99 zł
43,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C z Dzikiej Róży 100 Kapsułek - Jantar
Dostępność

Witamina C z Dzikiej Róży 100 Kapsułek - Jantar

Data min. trwałości: 2027/09/30
64,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Czarny Bez 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Czarny Bez 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/08/12
14,53 zł
4,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
35,68 zł
71,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
EkaHerbs Kompozycja 20 Ziół 500 ml - Ekamedica
Dostępność

EkaHerbs Kompozycja 20 Ziół 500 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/01/13
42,99 zł
8,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
CarnoZinc PepZinGI and  Pylopass™ 60 Kapsułek - Kenay
Dostępność

CarnoZinc PepZinGI and Pylopass™ 60 Kapsułek - Kenay

Data min. trwałości: 2027/02/28
126,99 zł
2,12 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
41,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/06
34,39 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops