Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Witamina D3+ K2 FORTE 4000 IU Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 FORTE 4000 IU Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/08/21
41,49 zł
138,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 Forte 60 Kapsułek - Physalis
Dostępność

Omega-3 Forte 60 Kapsułek - Physalis

Data min. trwałości: 2029/07/31
49,99 zł
0,83 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kapsułki Immuno Pro 90 Sztuk - Big Nature
Dostępność

Kapsułki Immuno Pro 90 Sztuk - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
49,99 zł
0,56 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Acerola Ekstrakt 120 Kapsułek - Soul Farm
Dostępność

Acerola Ekstrakt 120 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2028/12/31
41,07 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarny Bez 1 l - Ekamedica
Dostępność

Czarny Bez 1 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/01/12
40,66 zł
4,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C Complex+ 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Witamina C Complex+ 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/10/16
42,13 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C 90 g - Puromedica
Dostępność

Witamina C 90 g - Puromedica

Data min. trwałości: 2028/08/31
48,99 zł
54,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C 1000 mg Plus z Cynkiem 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Witamina C 1000 mg Plus z Cynkiem 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/08/31
42,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kropla Słońca Witamina D3 Forte 20 ml - Proved
Dostępność

Kropla Słońca Witamina D3 Forte 20 ml - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/03
39,16 zł
195,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina 1 l - Symbiotics
Dostępność

Żurawina 1 l - Symbiotics

Data min. trwałości: 2027/11/21
46,99 zł
4,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chlorofil z Morwy Białej Koncentrat Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Chlorofil z Morwy Białej Koncentrat Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/01
38,17 zł
127,23 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C-1000 +Bioflawonoidy 100 mg 100 Kapsułek - Now
Dostępność

Witamina C-1000 +Bioflawonoidy 100 mg 100 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2030/06/30
38,17 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/04
38,17 zł
0,21 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Laktoferyna Kids Krople Dla Dzieci 8 ml - MyVita
Dostępność

Laktoferyna Kids Krople Dla Dzieci 8 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/31
45,99 zł
57,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Probiotyk Narine Forte 20 Kapsułek - Narex (Cold)
Dostępność

Probiotyk Narine Forte 20 Kapsułek - Narex (Cold)

Data min. trwałości: 2027/10/03
45,99 zł
2,30 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Noni 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Sok z Noni 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/10/31
39,55 zł
7,91 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Forte 1000 mg 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Omega 3 Forte 1000 mg 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/30
44,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mumio 20% Kwasów Fulwowych 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Mumio 20% Kwasów Fulwowych 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/10/31
44,99 zł
0,75 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kordyceps (Maczużnik Chiński) 400 mg 90 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Kordyceps (Maczużnik Chiński) 400 mg 90 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/04/30
44,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C 1000 mg 250 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina C 1000 mg 250 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/05/31
44,99 zł
0,18 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Extra Moc 120 Kapsułek - Now
Dostępność

Witamina D3 Extra Moc 120 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2029/12/31
43,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MycoBaby Syrop Smoczy 200 ml - MycoMedica
Dostępność

MycoBaby Syrop Smoczy 200 ml - MycoMedica

Data min. trwałości: 2027/09/23
37,83 zł
18,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops