Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
BICAPS Bezzapachowy Ekstrakt Czosnku Garlic 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

BICAPS Bezzapachowy Ekstrakt Czosnku Garlic 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/07/01
49,79 zł
0,83 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liposomalna Witamina C 1000 mg 40 Saszek - LIPOSOL
Dostępność

Liposomalna Witamina C 1000 mg 40 Saszek - LIPOSOL

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
1,50 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Laktoferyna 30 Kapsułek - Yango
Dostępność

Laktoferyna 30 Kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2028/02/29
51,59 zł
1,72 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Reishi Bio 500 mg 50 Kapsułek - BeOrganic
Dostępność

Reishi Bio 500 mg 50 Kapsułek - BeOrganic

Data min. trwałości: 2027/05/31
59,79 zł
1,20 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C z Aronią Proszek 300 g - Skoczylas
Dostępność

Witamina C z Aronią Proszek 300 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/11/30
57,00 zł
19,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwas Hialuronowy+ Witamina C Clean Label 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Kwas Hialuronowy+ Witamina C Clean Label 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2026/12/31
56,99 zł
0,95 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C CBC Proszek Smak Pomarańczowy 250 g - Ekamedica
Dostępność

Witamina C CBC Proszek Smak Pomarańczowy 250 g - Ekamedica

Data min. trwałości: 2029/04/09
49,01 zł
19,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkumina +Piperyna 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Kurkumina +Piperyna 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2030/05/16
47,30 zł
0,39 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3+ K2 FORTE Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 FORTE Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/15
48,15 zł
96,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Vegan 30 Kapsułek - Physalis
Dostępność

Omega 3 Vegan 30 Kapsułek - Physalis

Data min. trwałości: 2028/12/31
55,99 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Citrokap Ekstrakt z Pestek Grejpfruta Krople 50 ml - Flos
Dostępność

Citrokap Ekstrakt z Pestek Grejpfruta Krople 50 ml - Flos

Data min. trwałości: 2028/02/29
54,99 zł
109,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bicaps C 1000 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps C 1000 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2028/01/01
44,81 zł
0,75 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Extreme 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Extreme 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/07
53,99 zł
0,60 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dzikie Oregano Krople 90% Karwakrolu 30 ml - Avitale
Dostępność

Dzikie Oregano Krople 90% Karwakrolu 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/03/31
53,62 zł
178,73 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina Słońca D3 Forte 20 ml - Dr Jacobs
Dostępność

Witamina Słońca D3 Forte 20 ml - Dr Jacobs

Data min. trwałości: 2028/07/31
45,57 zł
227,85 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina ADEK Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina ADEK Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/23
43,98 zł
146,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen+ Kwas Hialuronowy 90 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Kolagen+ Kwas Hialuronowy 90 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/02/29
52,99 zł
0,59 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Acerola 1L -  Ekamedica
Dostępność

Acerola 1L - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/11/19
43,98 zł
4,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk 3x Immunity 100 Kapsułek Vege - Biowen
Dostępność

Cynk 3x Immunity 100 Kapsułek Vege - Biowen

Data min. trwałości: 2027/09/12
52,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C 1000 Proszek 90 g (90 Porcji) - Formeds
Dostępność

Witamina C 1000 Proszek 90 g (90 Porcji) - Formeds

Data min. trwałości: 2027/12/01
41,49 zł
0,46 zł za 1 por.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops