Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Wtamina D3 100 ml - NUION
Dostępność

Wtamina D3 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/02/29
98,99 zł
98,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Natura Mix Advanced Wsparcie 28 Saszetek - Aboca
Dostępność

Natura Mix Advanced Wsparcie 28 Saszetek - Aboca

Data min. trwałości: 2027/06/04
82,16 zł
2,93 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina k2 mk7+ D3 w kroplach 20ml - Proved
Dostępność

Witamina k2 mk7+ D3 w kroplach 20ml - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/10
94,99 zł
474,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Colostrum 40 Immuno Forte 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Colostrum 40 Immuno Forte 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/09/24
93,99 zł
0,78 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 K2 Forte 20 ml - Dr Jacobs
Dostępność

Witamina D3 K2 Forte 20 ml - Dr Jacobs

Data min. trwałości: 2028/09/30
79,11 zł
395,55 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2027/11/30
77,39 zł
51,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
PROBIOTIC-10 Probiotyk 50 Kapsułek - NOW FOODS
Dostępność

PROBIOTIC-10 Probiotyk 50 Kapsułek - NOW FOODS

Data min. trwałości: 2027/10/31
87,99 zł
1,76 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BioCardine Omega-3 60 Kapsułek - Marinex
Dostępność

BioCardine Omega-3 60 Kapsułek - Marinex

Data min. trwałości: 2029/07/31
86,99 zł
1,45 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure Laktoferyna 100 mg 60 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Laktoferyna 100 mg 60 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/08/31
73,95 zł
1,23 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Probiotyk 2.0 Bio 500 ml - Joy Day
Dostępność

Probiotyk 2.0 Bio 500 ml - Joy Day

Data min. trwałości: 2027/05/25
73,95 zł
14,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Omega-3 Super Strong 60 Kapsułek - Osavi Marine
Dostępność

Omega-3 Super Strong 60 Kapsułek - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/04/30
85,37 zł
1,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Colostrum Wołowe IG 40% 500 mg 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Colostrum Wołowe IG 40% 500 mg 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
84,99 zł
0,85 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Reishi BIO 100 g - MycoLife
Dostępność

Reishi BIO 100 g - MycoLife

Data min. trwałości: 2026/12/01
72,55 zł
72,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lactoferrin LFS 90% 100 mg 60 Kapsułek Aliness Laktoferyna
Dostępność

Lactoferrin LFS 90% 100 mg 60 Kapsułek Aliness Laktoferyna

Data min. trwałości: 2028/06/30
82,99 zł
1,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Forte 90 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Omega 3 Forte 90 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2029/02/01
79,99 zł
0,89 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Vegan Omega 3 FORTE DHA 500 mg 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Vegan Omega 3 FORTE DHA 500 mg 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/08/31
79,99 zł
1,33 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3+ D3+ K2 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
68,79 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 120 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Omega-3 120 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/29
79,99 zł
0,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Silver Pure Probiotyk 9 mld CFU 60 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Probiotyk 9 mld CFU 60 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/10/05
78,99 zł
1,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Laktoferyna LFS 90% 60 Kapsułek - OstroVit Pharma
Dostępność

Laktoferyna LFS 90% 60 Kapsułek - OstroVit Pharma

Data min. trwałości: 2028/08/10
65,58 zł
1,09 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
74,99 zł
0,83 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Shark Oil Olej z Wątroby Rekina o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Shark Oil Olej z Wątroby Rekina o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
74,26 zł
37,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
73,78 zł
36,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops