Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Omega 3 - 90 kapsułek - Kwasy Tłuszczowe DHA i EPA - OstroVit
Dostępność

Omega 3 - 90 kapsułek - Kwasy Tłuszczowe DHA i EPA - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/10/04
21,99 zł
0,24 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Aceroli NFC Bio 500 ml - Bio Planet
Dostępność

Sok z Aceroli NFC Bio 500 ml - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
23,10 zł
4,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Forte Oil 4000 j.m. 120 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Witamina D3 Forte Oil 4000 j.m. 120 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/07/31
34,99 zł
0,29 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml  - Aura Herbals
Dostępność

Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/30
65,99 zł
131,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkumina +Piperyna 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Kurkumina +Piperyna 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2030/05/16
47,30 zł
0,39 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C z Kapusty (Kwas L-askorbinowy) 270 g - Skarby Gai
Dostępność

Witamina C z Kapusty (Kwas L-askorbinowy) 270 g - Skarby Gai

Data min. trwałości: 2029/07/31
42,99 zł
15,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czystek Herbatka Ziołowa Bio 250 g - Batom
Dostępność

Czystek Herbatka Ziołowa Bio 250 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/12/31
16,78 zł
6,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Forte 90 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Omega 3 Forte 90 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2029/02/01
79,99 zł
0,89 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Silver Pure Probiotyk 9 mld CFU 60 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Probiotyk 9 mld CFU 60 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/10/05
78,99 zł
1,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
10,99 zł
21,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baobab Sproszkowany Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Baobab Sproszkowany Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/08/02
18,99 zł
12,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Na Odporność Bio 17x 2 G - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Na Odporność Bio 17x 2 G - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2029/02/28
12,08 zł
3,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pestki Winogron 95% OPC 450 mg 60 Kapsułek - Soul-Farm
Dostępność

Pestki Winogron 95% OPC 450 mg 60 Kapsułek - Soul-Farm

Data min. trwałości: 2029/02/19
20,98 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3-6-9 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3-6-9 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/06/25
28,99 zł
0,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Camu Camu Sproszkowane Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Camu Camu Sproszkowane Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/06/06
27,38 zł
18,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bicaps C 1000 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps C 1000 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2028/01/01
44,81 zł
0,75 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/04
38,17 zł
0,21 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis Forte Krople Bezalkoholowe 10% 50 ml - MyVita
Dostępność

Propolis Forte Krople Bezalkoholowe 10% 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/31
31,53 zł
63,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cordyceps CS-4 (Maczużnik Chiński) 90 Kapsułek - MycoMedica
Dostępność

Cordyceps CS-4 (Maczużnik Chiński) 90 Kapsułek - MycoMedica

Data min. trwałości: 2028/01/14
113,51 zł
1,26 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C Dla Dzieci Krople 30 ml - Aura Herbals ( Ascorbic Acid )
Dostępność

Witamina C Dla Dzieci Krople 30 ml - Aura Herbals ( Ascorbic Acid )

Data min. trwałości: 2028/05/22
22,99 zł
76,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops