Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Propolis 20% 30 ml - Pasieka Specjalistyczna
Dostępność

Propolis 20% 30 ml - Pasieka Specjalistyczna

Data min. trwałości: 2027/12/30
31,99 zł
106,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
COLOSTRUM z Truskawką 60 g - Skoczylas
Dostępność

COLOSTRUM z Truskawką 60 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
62,00 zł
103,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wtamina D3 100 ml - NUION
Dostępność

Wtamina D3 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/02/29
98,99 zł
98,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3+ K2 FORTE Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 FORTE Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/15
48,15 zł
96,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Forte w Kroplach 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Forte w Kroplach 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/09/10
27,06 zł
90,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
26,55 zł
88,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Spray na Gardło Dla Dzieci i Dorosłych 50 ml - MyVita
Dostępność

Spray na Gardło Dla Dzieci i Dorosłych 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
41,99 zł
83,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/26
24,99 zł
83,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis Krople 7% 40 ml - Farmapia
Dostępność

Propolis Krople 7% 40 ml - Farmapia

Data min. trwałości: 2028/05/31
31,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis (10%) z Pyłkiem Pszczelim 35 ml - Herbapol Kraków
Dostępność

Propolis (10%) z Pyłkiem Pszczelim 35 ml - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/11/30
27,99 zł
79,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C Dla Dzieci Krople 30 ml - Aura Herbals ( Ascorbic Acid )
Dostępność

Witamina C Dla Dzieci Krople 30 ml - Aura Herbals ( Ascorbic Acid )

Data min. trwałości: 2028/05/22
22,99 zł
76,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C KIDS 700 Kropli 50 ml - MyVita
Dostępność

Witamina C KIDS 700 Kropli 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/31
36,99 zł
73,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Reishi BIO 100 g - MycoLife
Dostępność

Reishi BIO 100 g - MycoLife

Data min. trwałości: 2026/12/01
72,55 zł
72,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
35,68 zł
71,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Shiitake BIO 100 g - MycoLife
Dostępność

Shiitake BIO 100 g - MycoLife

Data min. trwałości: 2027/06/01
69,55 zł
69,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cordyceps BIO 100 g - MycoLife
Dostępność

Cordyceps BIO 100 g - MycoLife

Data min. trwałości: 2028/03/12
66,37 zł
66,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/04
65,99 zł
65,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis Forte Krople Bezalkoholowe 10% 50 ml - MyVita
Dostępność

Propolis Forte Krople Bezalkoholowe 10% 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/31
31,53 zł
63,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 TOTAL 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega-3 TOTAL 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2028/03/31
119,99 zł
60,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/16
17,37 zł
57,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Laktoferyna Kids Krople Dla Dzieci 8 ml - MyVita
Dostępność

Laktoferyna Kids Krople Dla Dzieci 8 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/31
45,99 zł
57,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/12/15
28,21 zł
56,42 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C 90 g - Puromedica
Dostępność

Witamina C 90 g - Puromedica

Data min. trwałości: 2028/08/31
48,99 zł
54,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops