Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Herbatka Dla Płuc FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka Dla Płuc FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/10/31
15,89 zł
39,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka DLA GARDŁA FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka DLA GARDŁA FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/06/30
15,89 zł
39,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop z Kwiatu Mniszka z Witaminą C 100 ml - Herbapol
Dostępność

Syrop z Kwiatu Mniszka z Witaminą C 100 ml - Herbapol

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,92 zł
11,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop na Odporność z Witaminą C 100 ml - Herbapol
Dostępność

Syrop na Odporność z Witaminą C 100 ml - Herbapol

Data min. trwałości: 2027/12/31
15,89 zł
15,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
SinuGrip Zatoki 15 Kapsułek - Herbal Monasterium
Dostępność

SinuGrip Zatoki 15 Kapsułek - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/01/31
16,09 zł
1,07 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czystek Herbatka Ziołowa Bio 250 g - Batom
Dostępność

Czystek Herbatka Ziołowa Bio 250 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/12/31
16,78 zł
6,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Ziołowo-Owocowa KONTROLA INFEKCJI 80 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ziołowo-Owocowa KONTROLA INFEKCJI 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/10/31
16,89 zł
21,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Klitoria Ternateńska Kwiat EKO 10 g - Dary Natury
Dostępność

Klitoria Ternateńska Kwiat EKO 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/01
16,99 zł
169,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C z Kapusty (Kwas L-askorbinowy) 100 g - Skarby Gai
Dostępność

Witamina C z Kapusty (Kwas L-askorbinowy) 100 g - Skarby Gai

Data min. trwałości: 2029/07/31
17,09 zł
17,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Ziołowa MOJE OSKRZELA 80 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ziołowa MOJE OSKRZELA 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,29 zł
21,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
NA JESIENNE SŁOTY Herbatka Ziołowo - Owocowa 100 g - Natura Wita
Dostępność

NA JESIENNE SŁOTY Herbatka Ziołowo - Owocowa 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,69 zł
17,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Czarny Bez 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Czarny Bez 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/08/12
14,53 zł
4,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Garlic - Olej z Czosnku 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Garlic - Olej z Czosnku 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/05/07
18,69 zł
0,21 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baobab Sproszkowany Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Baobab Sproszkowany Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/08/02
18,99 zł
12,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Aronia, Czarna Porzeczka 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Aronia, Czarna Porzeczka 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/08/12
19,19 zł
6,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 2000 IU 60 Tabletek - Herbapol Kraków
Dostępność

Witamina D3 2000 IU 60 Tabletek - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/08/31
19,79 zł
0,33 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
SHOT na Odporność 250 ml - Polska Róża
Dostępność

SHOT na Odporność 250 ml - Polska Róża

Data min. trwałości: 2027/05/06
19,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Witamina C 1000 mg 120 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina C 1000 mg 120 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/03
19,99 zł
0,17 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pestki Winogron 95% OPC 450 mg 60 Kapsułek - Soul-Farm
Dostępność

Pestki Winogron 95% OPC 450 mg 60 Kapsułek - Soul-Farm

Data min. trwałości: 2029/02/19
20,98 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Malina 300 ml -  Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/05
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops