Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Silver Pure L-Glutation Zredukowany 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure L-Glutation Zredukowany 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/08/19
93,73 zł
0,78 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Colostrum Kozie 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Colostrum Kozie 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
109,99 zł
1,10 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Gorgo Tabs Tabletki na Gardło do Ssania 60 Tabletek - Narum (COLD)
Dostępność

Gorgo Tabs Tabletki na Gardło do Ssania 60 Tabletek - Narum (COLD)

Data min. trwałości: 2027/10/31
114,99 zł
1,92 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Forte 100 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Omega 3 Forte 100 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2029/04/21
115,99 zł
1,16 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Kropla Słońca Witamina D3+NattoFit K2 MK7 FORTE 20 ml - Proved
Dostępność

Kropla Słońca Witamina D3+NattoFit K2 MK7 FORTE 20 ml - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/12
116,99 zł
584,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 TOTAL 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega-3 TOTAL 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2028/03/31
119,99 zł
60,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
NANOPARASIT 50 ml - Botamed
Dostępność

NANOPARASIT 50 ml - Botamed

Data min. trwałości: 2027/01/14
121,99 zł
243,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
CarnoZinc PepZinGI and  Pylopass™ 60 Kapsułek - Kenay
Dostępność

CarnoZinc PepZinGI and Pylopass™ 60 Kapsułek - Kenay

Data min. trwałości: 2027/02/28
126,99 zł
2,12 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cordyceps CS-4 (Maczużnik Chiński) 90 Kapsułek - MycoMedica
Dostępność

Cordyceps CS-4 (Maczużnik Chiński) 90 Kapsułek - MycoMedica

Data min. trwałości: 2028/01/14
113,51 zł
1,26 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkumisan L97 Krople 100 ml - Asepta
Dostępność

Kurkumisan L97 Krople 100 ml - Asepta

Data min. trwałości: 2027/07/31
132,99 zł
132,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 1600 mg Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine
Dostępność

Omega-3 1600 mg Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/10/22
137,99 zł
27,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lipocaps C 1000 120 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Lipocaps C 1000 120 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/07/01
126,98 zł
1,06 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Kryla Antarktycznego Krill Oil 100 ml - Aliness
Dostępność

Olej z Kryla Antarktycznego Krill Oil 100 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
153,79 zł
153,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Super Omega-3 (2900 mg) Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine
Dostępność

Super Omega-3 (2900 mg) Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/10/24
219,99 zł
44,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops