Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Witamina K2 MK7 Krople NattoFit 20 ml Niebieska - Proved
Dostępność

Witamina K2 MK7 Krople NattoFit 20 ml Niebieska - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/11
64,46 zł
322,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C z Dzikiej Róży 100 Kapsułek - Jantar
Dostępność

Witamina C z Dzikiej Róży 100 Kapsułek - Jantar

Data min. trwałości: 2027/09/30
64,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapsułki na Odbudowę Flory Jelit (Bifido+Pro) 30 Sztuk - Physalis
Dostępność

Kapsułki na Odbudowę Flory Jelit (Bifido+Pro) 30 Sztuk - Physalis

Data min. trwałości: 2028/03/31
65,76 zł
2,19 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml  - Aura Herbals
Dostępność

Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/30
65,99 zł
131,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Colostrum Siara Bydlęca z Inuliną 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Colostrum Siara Bydlęca z Inuliną 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/08/31
65,99 zł
1,10 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/04
65,99 zł
65,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cordyceps BIO 100 g - MycoLife
Dostępność

Cordyceps BIO 100 g - MycoLife

Data min. trwałości: 2028/03/12
66,37 zł
66,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Laktoferyna Immuno Complex 30 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Laktoferyna Immuno Complex 30 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/12/31
67,99 zł
2,27 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Shiitake BIO 100 g - MycoLife
Dostępność

Shiitake BIO 100 g - MycoLife

Data min. trwałości: 2027/06/01
69,55 zł
69,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+K2-MK7 Krople 20 ml - Dr. Jacobs
Dostępność

Witamina D3+K2-MK7 Krople 20 ml - Dr. Jacobs

Data min. trwałości: 2028/09/30
60,19 zł
300,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bicaps Witamina D3 4000 120 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps Witamina D3 4000 120 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2028/02/01
58,09 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalna Kwercetyna 250 mg 100 Vege Kapsułki Aliness
Dostępność

Naturalna Kwercetyna 250 mg 100 Vege Kapsułki Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
64,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Pomarańczowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Pomarańczowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
71,30 zł
35,65 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
73,78 zł
36,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Shark Oil Olej z Wątroby Rekina o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Shark Oil Olej z Wątroby Rekina o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
74,26 zł
37,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
74,99 zł
0,83 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Laktoferyna LFS 90% 60 Kapsułek - OstroVit Pharma
Dostępność

Laktoferyna LFS 90% 60 Kapsułek - OstroVit Pharma

Data min. trwałości: 2028/08/10
65,58 zł
1,09 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Silver Pure Probiotyk 9 mld CFU 60 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Probiotyk 9 mld CFU 60 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/10/05
78,99 zł
1,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Forte 90 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Omega 3 Forte 90 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2029/02/01
79,99 zł
0,89 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Vegan Omega 3 FORTE DHA 500 mg 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Vegan Omega 3 FORTE DHA 500 mg 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/08/31
79,99 zł
1,33 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops