Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Olej z Kryla Antarktycznego Krill Oil 100 ml - Aliness
Dostępność

Olej z Kryla Antarktycznego Krill Oil 100 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
153,79 zł
153,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
73,78 zł
36,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Pomarańczowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Pomarańczowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
71,30 zł
35,65 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C 1000 120 Kapsułek - Gloe
Dostępność

Witamina C 1000 120 Kapsułek - Gloe

Data min. trwałości: 2027/11/03
34,24 zł
0,29 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Malina z Imbirem 250 ml - A to dobre!
Dostępność

Syrop Malina z Imbirem 250 ml - A to dobre!

Data min. trwałości: 2027/01/31
15,69 zł
6,28 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lipocaps C 1000 120 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Lipocaps C 1000 120 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/07/01
126,98 zł
1,06 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Laktoferyna LFS 90% 60 Kapsułek - OstroVit Pharma
Dostępność

Laktoferyna LFS 90% 60 Kapsułek - OstroVit Pharma

Data min. trwałości: 2028/08/10
65,58 zł
1,09 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Forte 1000 mg 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Omega 3 Forte 1000 mg 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/30
44,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jarmuż 500 ml - Ekamedica
Dostępność

Jarmuż 500 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/02/09
35,99 zł
7,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 1600 mg Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine
Dostępność

Omega-3 1600 mg Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/10/22
137,99 zł
27,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarny Bez 1 l - Ekamedica
Dostępność

Czarny Bez 1 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/01/12
40,66 zł
4,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina 1 l - Symbiotics
Dostępność

Żurawina 1 l - Symbiotics

Data min. trwałości: 2027/11/21
46,99 zł
4,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C 1000 mg 250 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina C 1000 mg 250 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/05/31
44,99 zł
0,18 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Noni 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Sok z Noni 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/10/31
39,55 zł
7,91 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Aronia 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Aronia 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/01/31
32,99 zł
6,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Acerola z Miąższem 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Acerola z Miąższem 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/10/31
37,99 zł
7,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Preventus EKO 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Preventus EKO 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/10/04
13,09 zł
26,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kora Wierzby 550 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Kora Wierzby 550 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/10/31
26,99 zł
0,45 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
EkaHerbs Kompozycja 20 Ziół 500 ml - Ekamedica
Dostępność

EkaHerbs Kompozycja 20 Ziół 500 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/01/13
42,99 zł
8,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wtamina D3 100 ml - NUION
Dostępność

Wtamina D3 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/02/29
98,99 zł
98,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
NA JESIENNE SŁOTY Herbatka Ziołowo - Owocowa 100 g - Natura Wita
Dostępność

NA JESIENNE SŁOTY Herbatka Ziołowo - Owocowa 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,69 zł
17,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops