Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Kolagen+ Kwas Hialuronowy 90 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Kolagen+ Kwas Hialuronowy 90 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/02/29
52,99 zł
0,59 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Aronia, Czarna Porzeczka 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Aronia, Czarna Porzeczka 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/08/12
19,19 zł
6,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C +Hesperydyna +Rutyna 60 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina C +Hesperydyna +Rutyna 60 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/11/25
24,99 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Malina 300 ml -  Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/05
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Naturalne Witamina C 60 sztuk - MyVita ( Ascorbic Acid )
Dostępność

Żelki Naturalne Witamina C 60 sztuk - MyVita ( Ascorbic Acid )

Data min. trwałości: 2028/07/30
24,06 zł
0,40 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure L-Glutation Zredukowany 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure L-Glutation Zredukowany 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/08/19
93,73 zł
0,78 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Czarny Bez Bez Dodatku Cukru 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Czarny Bez Bez Dodatku Cukru 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/07/02
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Nasion Czarnuszki Tłoczony na Zimno 60 ml - EFAS
Dostępność

Olej z Nasion Czarnuszki Tłoczony na Zimno 60 ml - EFAS

Data min. trwałości: 2027/06/30
17,42 zł
29,03 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Colostrum 40 Immuno Forte 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Colostrum 40 Immuno Forte 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/09/24
93,99 zł
0,78 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Żurawina 800 mg +Witamina C 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Żurawina 800 mg +Witamina C 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/26
32,99 zł
0,55 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krill Oil NKO Omega 3 FORTE 1000 mg 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Krill Oil NKO Omega 3 FORTE 1000 mg 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
99,99 zł
1,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Dzika Róża Ekstrakt 500 mg 60 Kapsułek - Soul Farm
Dostępność

Dzika Róża Ekstrakt 500 mg 60 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2028/07/03
25,87 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Extreme 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Extreme 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/07
106,99 zł
0,59 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka DLA GARDŁA FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka DLA GARDŁA FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/06/30
15,89 zł
39,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Beta Glukan 1,3/1,6D 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Beta Glukan 1,3/1,6D 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/11/30
25,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czystek 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Czystek 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/08/31
39,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarna Rzepa 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Czarna Rzepa 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/12/31
32,99 zł
6,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kordyceps (Maczużnik Chiński) 400 mg 90 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Kordyceps (Maczużnik Chiński) 400 mg 90 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/04/30
44,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Reishi 450 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Reishi 450 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/03/31
25,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C 1000 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina C 1000 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/08
32,99 zł
0,55 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure Laktoferyna 100 mg 60 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Laktoferyna 100 mg 60 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/08/31
73,95 zł
1,23 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C (Kwas L-askorbinowy) 1kg - Fivio Up
Dostępność

Witamina C (Kwas L-askorbinowy) 1kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/04/11
29,49 zł
2,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops