Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Herbatka ZATOKI FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka ZATOKI FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/09/30
15,89 zł
39,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis (10%) z Pyłkiem Pszczelim 35 ml - Herbapol Kraków
Dostępność

Propolis (10%) z Pyłkiem Pszczelim 35 ml - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/11/30
27,99 zł
79,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop PRAWOŚLAZOWY z WITAMINĄ C 100 ml - Herbapol Kraków
Dostępność

Syrop PRAWOŚLAZOWY z WITAMINĄ C 100 ml - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/09/30
15,89 zł
15,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop TYMIANEK - PODBIAŁ 100 ml - Herbapol Kraków
Dostępność

Syrop TYMIANEK - PODBIAŁ 100 ml - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/10/31
15,89 zł
15,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop SOSNOWY z Witaminą C 100 ml - Herbapol Kraków
Dostępność

Syrop SOSNOWY z Witaminą C 100 ml - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,19 zł
14,19 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
NANOPARASIT 50 ml - Botamed
Dostępność

NANOPARASIT 50 ml - Botamed

Data min. trwałości: 2027/01/14
121,99 zł
243,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalna Kwercetyna 250 mg 100 Vege Kapsułki Aliness
Dostępność

Naturalna Kwercetyna 250 mg 100 Vege Kapsułki Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
64,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C CBC Proszek Smak Pomarańczowy 250 g - Ekamedica
Dostępność

Witamina C CBC Proszek Smak Pomarańczowy 250 g - Ekamedica

Data min. trwałości: 2029/04/09
49,01 zł
19,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Acerola 1L -  Ekamedica
Dostępność

Acerola 1L - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/11/19
43,98 zł
4,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Klitoria Ternateńska Kwiat EKO 10 g - Dary Natury
Dostępność

Klitoria Ternateńska Kwiat EKO 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/01
16,99 zł
169,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kolagen+ Kwas Hialuronowy 90 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Kolagen+ Kwas Hialuronowy 90 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/02/29
52,99 zł
0,59 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kordyceps 600 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Kordyceps 600 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/03/31
19,08 zł
0,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kordyceps (Maczużnik Chiński) 400 mg 90 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Kordyceps (Maczużnik Chiński) 400 mg 90 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/04/30
44,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Acerola 125 mg 120 Tabletek - Aliness
Dostępność

Acerola 125 mg 120 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2029/01/31
34,99 zł
0,29 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis Forte Krople Bezalkoholowe 10% 50 ml - MyVita
Dostępność

Propolis Forte Krople Bezalkoholowe 10% 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/31
31,53 zł
63,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega+ D3 800 IU Dla Dzieci 60 Kapsułek Twist-Off - Aura Herbals
Dostępność

Omega+ D3 800 IU Dla Dzieci 60 Kapsułek Twist-Off - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2029/03/11
21,57 zł
0,36 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3+ K2 FORTE Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 FORTE Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/15
48,15 zł
96,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/12/15
28,21 zł
56,42 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml  - Aura Herbals
Dostępność

Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/30
65,99 zł
131,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops