Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Propolis (10%) z Pyłkiem Pszczelim 35 ml - Herbapol Kraków
Dostępność

Propolis (10%) z Pyłkiem Pszczelim 35 ml - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/11/30
27,99 zł
79,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czystek 30 Kapsułek - Herbapol Kraków
Dostępność

Czystek 30 Kapsułek - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/05/31
27,99 zł
0,93 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Black Garlic - Czarny Czosnek 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Black Garlic - Czarny Czosnek 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/19
27,99 zł
0,31 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Czarnuszki 60 Kapsułek - Aram Natura
Dostępność

Olej z Czarnuszki 60 Kapsułek - Aram Natura

Data min. trwałości: 2027/10/28
27,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3+ ADEK 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ ADEK 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/09/01
27,98 zł
0,31 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Aceroli NFC Bio 500 ml - Bio Planet
Dostępność

Sok z Aceroli NFC Bio 500 ml - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
23,10 zł
4,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Forte w Kroplach 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Forte w Kroplach 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/09/10
27,06 zł
90,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kora Wierzby 550 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Kora Wierzby 550 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/10/31
26,99 zł
0,45 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 Estry Etylowe 90 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 Estry Etylowe 90 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/12/31
26,99 zł
0,30 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Czarnuszki 500 mg 60 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Olej z Czarnuszki 500 mg 60 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/02/28
25,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega+ D3 800 IU Dla Dzieci 60 Kapsułek Twist-Off - Aura Herbals
Dostępność

Omega+ D3 800 IU Dla Dzieci 60 Kapsułek Twist-Off - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2029/03/11
21,57 zł
0,36 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Bez NFC 0,5 l - Ekamedica
Dostępność

Czarny Bez NFC 0,5 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/02/24
25,99 zł
5,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Burak 1 l - EkaMedica
Dostępność

Burak 1 l - EkaMedica

Data min. trwałości: 2028/03/31
25,99 zł
2,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Beta Glukan 1,3/1,6D 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Beta Glukan 1,3/1,6D 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/11/30
25,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Reishi 450 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Reishi 450 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/03/31
25,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Dzika Róża Ekstrakt 500 mg 60 Kapsułek - Soul Farm
Dostępność

Dzika Róża Ekstrakt 500 mg 60 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2028/07/03
25,87 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C +Hesperydyna +Rutyna 60 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina C +Hesperydyna +Rutyna 60 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/11/25
24,99 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C 1000 mg 100 Kapsułek - Vitafarm
Dostępność

Witamina C 1000 mg 100 Kapsułek - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/02/28
24,99 zł
0,25 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/26
24,99 zł
83,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Tymiankowy Bio 200 ml - Mir-Lek
Dostępność

Syrop Tymiankowy Bio 200 ml - Mir-Lek

Data min. trwałości: 2028/04/01
23,99 zł
12,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops