Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Herbatka Z JEŻÓWKI 40 g (20 Saszetek) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka Z JEŻÓWKI 40 g (20 Saszetek) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/02/28
14,49 zł
36,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop SOSNOWY z Witaminą C 100 ml - Herbapol Kraków
Dostępność

Syrop SOSNOWY z Witaminą C 100 ml - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/07/31
14,19 zł
14,19 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C Kwas L-Askorbinowy 250 g - Big Nature
Dostępność

Witamina C Kwas L-Askorbinowy 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/04/27
14,09 zł
5,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop PNEUMOPOL 100 ml - Herbapol Kraków
Dostępność

Syrop PNEUMOPOL 100 ml - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,99 zł
13,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czystek Herbatka FIX 39 g (30x 1,3 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Czystek Herbatka FIX 39 g (30x 1,3 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2029/02/28
10,34 zł
26,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Preventus EKO 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Preventus EKO 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/10/04
13,09 zł
26,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Malina Sosna 0,3 l - Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina Sosna 0,3 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/09/04
12,89 zł
4,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C CBC 250 ml - Ekamedica
Dostępność

Witamina C CBC 250 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/15
9,95 zł
3,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Gripoherbs Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Gripoherbs Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/03
12,39 zł
24,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis Tabletki do Ssania 16 Sztuk - Farmapia
Dostępność

Propolis Tabletki do Ssania 16 Sztuk - Farmapia

Data min. trwałości: 2028/09/30
12,09 zł
0,76 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Odporność Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/04
10,99 zł
21,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 30 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega - 3 30 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/10/04
10,79 zł
0,36 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+K2 90 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3+K2 90 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/02/04
7,89 zł
0,09 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czystek Suszony Cięty 110 g - Big Nature
Dostępność

Czystek Suszony Cięty 110 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,29 zł
7,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops