Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Witamina Słońca D3 Krople 20 ml - Dr Jacobs
Dostępność

Witamina Słońca D3 Krople 20 ml - Dr Jacobs

Data min. trwałości: 2027/10/31
26,55 zł
132,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkumisan L97 Krople 100 ml - Asepta
Dostępność

Kurkumisan L97 Krople 100 ml - Asepta

Data min. trwałości: 2027/07/31
132,99 zł
132,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3+ K2 FORTE 4000 IU Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 FORTE 4000 IU Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/08/21
41,49 zł
138,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 w Oleju z Czarnuszki Krople 30 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Witamina D3 w Oleju z Czarnuszki Krople 30 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/07/31
41,99 zł
139,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina ADEK Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina ADEK Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/23
43,98 zł
146,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Kryla Antarktycznego Krill Oil 100 ml - Aliness
Dostępność

Olej z Kryla Antarktycznego Krill Oil 100 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
153,79 zł
153,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Klitoria Ternateńska Kwiat EKO 10 g - Dary Natury
Dostępność

Klitoria Ternateńska Kwiat EKO 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/01
16,99 zł
169,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dzikie Oregano Krople 90% Karwakrolu 30 ml - Avitale
Dostępność

Dzikie Oregano Krople 90% Karwakrolu 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/03/31
53,62 zł
178,73 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kropla Słońca Witamina D3 Forte 20 ml - Proved
Dostępność

Kropla Słońca Witamina D3 Forte 20 ml - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/03
39,16 zł
195,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina Słońca D3 Forte 20 ml - Dr Jacobs
Dostępność

Witamina Słońca D3 Forte 20 ml - Dr Jacobs

Data min. trwałości: 2028/07/31
45,57 zł
227,85 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
NANOPARASIT 50 ml - Botamed
Dostępność

NANOPARASIT 50 ml - Botamed

Data min. trwałości: 2027/01/14
121,99 zł
243,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina K2 MK-7 krople 20 ml - Dr. Jacobs
Dostępność

Witamina K2 MK-7 krople 20 ml - Dr. Jacobs

Data min. trwałości: 2028/03/31
51,59 zł
257,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+K2-MK7 Krople 20 ml - Dr. Jacobs
Dostępność

Witamina D3+K2-MK7 Krople 20 ml - Dr. Jacobs

Data min. trwałości: 2028/09/30
60,19 zł
300,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK7 Krople NattoFit 20 ml Niebieska - Proved
Dostępność

Witamina K2 MK7 Krople NattoFit 20 ml Niebieska - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/11
64,46 zł
322,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 K2 Forte 20 ml - Dr Jacobs
Dostępność

Witamina D3 K2 Forte 20 ml - Dr Jacobs

Data min. trwałości: 2028/09/30
79,11 zł
395,55 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina k2 mk7+ D3 w kroplach 20ml - Proved
Dostępność

Witamina k2 mk7+ D3 w kroplach 20ml - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/10
94,99 zł
474,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Kropla Słońca Witamina D3+NattoFit K2 MK7 FORTE 20 ml - Proved
Dostępność

Kropla Słońca Witamina D3+NattoFit K2 MK7 FORTE 20 ml - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/12
116,99 zł
584,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops