Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Czarna Rzepa 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Czarna Rzepa 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/12/31
32,99 zł
6,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarny Bez 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Czarny Bez 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/09/30
32,99 zł
6,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Aronia 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Aronia 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/01/31
32,99 zł
6,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czystek Herbatka Ziołowa Bio 250 g - Batom
Dostępność

Czystek Herbatka Ziołowa Bio 250 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/12/31
16,78 zł
6,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Malina 300 ml -  Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/05
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Malina Lipa 0,3 l - Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina Lipa 0,3 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/05
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Dzika Róża, Malina 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Dzika Róża, Malina 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/08/12
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Czarny Bez Bez Dodatku Cukru 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Czarny Bez Bez Dodatku Cukru 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/07/02
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Żurawina 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/03/31
34,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jarmuż 500 ml - Ekamedica
Dostępność

Jarmuż 500 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/02/09
35,99 zł
7,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czystek Suszony Cięty 110 g - Big Nature
Dostępność

Czystek Suszony Cięty 110 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,29 zł
7,54 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Acerola z Miąższem 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Acerola z Miąższem 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/10/31
37,99 zł
7,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sok z Noni 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Sok z Noni 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/10/31
39,55 zł
7,91 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
SHOT na Odporność 250 ml - Polska Róża
Dostępność

SHOT na Odporność 250 ml - Polska Róża

Data min. trwałości: 2027/05/06
19,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina NFC 500 ml - Ekamedica
Dostępność

Żurawina NFC 500 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/04/21
39,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czystek 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Czystek 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/08/31
39,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Rokitnika 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Sok z Rokitnika 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/02/29
39,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Graviola z Miąższem 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Graviola z Miąższem 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/09/30
41,99 zł
8,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
EkaHerbs Kompozycja 20 Ziół 500 ml - Ekamedica
Dostępność

EkaHerbs Kompozycja 20 Ziół 500 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/01/13
42,99 zł
8,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop z Kwiatu Mniszka z Witaminą C 100 ml - Herbapol
Dostępność

Syrop z Kwiatu Mniszka z Witaminą C 100 ml - Herbapol

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,92 zł
11,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Tymiankowy Bio 200 ml - Mir-Lek
Dostępność

Syrop Tymiankowy Bio 200 ml - Mir-Lek

Data min. trwałości: 2028/04/01
23,99 zł
12,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baobab Sproszkowany Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Baobab Sproszkowany Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/08/02
18,99 zł
12,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop PNEUMOPOL 100 ml - Herbapol Kraków
Dostępność

Syrop PNEUMOPOL 100 ml - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,99 zł
13,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops