Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
26,55 zł
88,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Candida Control Complex™ 90 Kapsułek - Yango
Dostępność

Candida Control Complex™ 90 Kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2026/12/31
85,99 zł
0,96 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Miodunka NEO 60 Kapsułek - Herbapol Kraków
Dostępność

Miodunka NEO 60 Kapsułek - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/05/31
32,36 zł
0,54 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
SHOT na Odporność 250 ml - Polska Róża
Dostępność

SHOT na Odporność 250 ml - Polska Róża

Data min. trwałości: 2027/05/06
19,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Preventus EKO 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Preventus EKO 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/10/04
13,09 zł
26,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2027/11/30
77,39 zł
51,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 Arktis 120 Kapsułek - Norsan
Dostępność

Omega - 3 Arktis 120 Kapsułek - Norsan

Data min. trwałości: 2028/03/31
63,26 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mumio Shilajit 90 Kapsułek - Yango
Dostępność

Mumio Shilajit 90 Kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2029/02/28
62,99 zł
0,70 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/04
38,17 zł
0,21 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Dzika Róża, Malina 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Dzika Róża, Malina 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/08/12
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Aronia, Czarna Porzeczka 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Aronia, Czarna Porzeczka 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/08/12
19,19 zł
6,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C z Kapusty (Kwas L-askorbinowy) 270 g - Skarby Gai
Dostępność

Witamina C z Kapusty (Kwas L-askorbinowy) 270 g - Skarby Gai

Data min. trwałości: 2029/07/31
42,99 zł
15,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C z Kapusty (Kwas L-askorbinowy) 100 g - Skarby Gai
Dostępność

Witamina C z Kapusty (Kwas L-askorbinowy) 100 g - Skarby Gai

Data min. trwałości: 2029/07/31
17,09 zł
17,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C +Hesperydyna +Rutyna 60 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina C +Hesperydyna +Rutyna 60 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/11/25
24,99 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Malina Lipa 0,3 l - Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina Lipa 0,3 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/05
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Malina Sosna 0,3 l - Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina Sosna 0,3 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/09/04
12,89 zł
4,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop na Odporność z Witaminą C 100 ml - Herbapol
Dostępność

Syrop na Odporność z Witaminą C 100 ml - Herbapol

Data min. trwałości: 2027/12/31
15,89 zł
15,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop z Kwiatu Mniszka z Witaminą C 100 ml - Herbapol
Dostępność

Syrop z Kwiatu Mniszka z Witaminą C 100 ml - Herbapol

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,92 zł
11,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Malina 300 ml -  Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/05
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Czarny Bez 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Czarny Bez 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/08/12
14,53 zł
4,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkumina +Piperyna 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Kurkumina +Piperyna 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2030/05/16
47,30 zł
0,39 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Żurawina 800 mg +Witamina C 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Żurawina 800 mg +Witamina C 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/26
32,99 zł
0,55 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka DLA GARDŁA FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka DLA GARDŁA FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/06/30
15,89 zł
39,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Płuc FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka Dla Płuc FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/10/31
15,89 zł
39,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops