Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Kora Wierzby 550 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Kora Wierzby 550 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/10/31
26,99 zł
0,45 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
35,68 zł
71,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
L-Lysine Chlorowodorek Lizyny 500 mg 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

L-Lysine Chlorowodorek Lizyny 500 mg 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2028/02/29
33,99 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3+ ADEK 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ ADEK 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/09/01
27,98 zł
0,31 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mleczko Pszczele 300 mg 40 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Mleczko Pszczele 300 mg 40 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/11/30
20,99 zł
0,52 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pelargonia Afrykańska 450 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Pelargonia Afrykańska 450 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/11/30
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek 620 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Czosnek 620 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/11/30
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Burak 1 l - EkaMedica
Dostępność

Burak 1 l - EkaMedica

Data min. trwałości: 2028/03/31
25,99 zł
2,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Bez NFC 0,5 l - Ekamedica
Dostępność

Czarny Bez NFC 0,5 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/02/24
25,99 zł
5,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C 1000 mg 100 Kapsułek - Vitafarm
Dostępność

Witamina C 1000 mg 100 Kapsułek - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/02/28
24,99 zł
0,25 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkumina plus Piperyna 60 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Kurkumina plus Piperyna 60 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2027/04/01
38,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lactoferrin LFS 90% 100 mg 60 Kapsułek Aliness Laktoferyna
Dostępność

Lactoferrin LFS 90% 100 mg 60 Kapsułek Aliness Laktoferyna

Data min. trwałości: 2028/06/30
82,99 zł
1,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
WitCynk w Płynie - Witamina C plus Cynk 30 ml - Skoczylas
Dostępność

WitCynk w Płynie - Witamina C plus Cynk 30 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/12/31
34,99 zł
116,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liposomalna Witamina C 1000 mg 40 Saszek - LIPOSOL
Dostępność

Liposomalna Witamina C 1000 mg 40 Saszek - LIPOSOL

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
1,50 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Tymiankowy Bio 200 ml - Mir-Lek
Dostępność

Syrop Tymiankowy Bio 200 ml - Mir-Lek

Data min. trwałości: 2028/04/01
23,99 zł
12,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina 1 l - Symbiotics
Dostępność

Żurawina 1 l - Symbiotics

Data min. trwałości: 2027/11/21
46,99 zł
4,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MycoBaby Syrop Smoczy 200 ml - MycoMedica
Dostępność

MycoBaby Syrop Smoczy 200 ml - MycoMedica

Data min. trwałości: 2027/09/23
37,83 zł
18,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cordyceps CS-4 (Maczużnik Chiński) 90 Kapsułek - MycoMedica
Dostępność

Cordyceps CS-4 (Maczużnik Chiński) 90 Kapsułek - MycoMedica

Data min. trwałości: 2028/01/14
113,51 zł
1,26 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Acerola Ekstrakt 60 Kapsułek  - Soul Farm
Dostępność

Acerola Ekstrakt 60 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2028/12/31
25,92 zł
0,43 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis Tabletki do Ssania 16 Sztuk - Farmapia
Dostępność

Propolis Tabletki do Ssania 16 Sztuk - Farmapia

Data min. trwałości: 2028/09/30
12,09 zł
0,76 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis Krople 7% 40 ml - Farmapia
Dostępność

Propolis Krople 7% 40 ml - Farmapia

Data min. trwałości: 2028/05/31
31,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
PQQ MGCPQQ® 20 mg+Q10 50 mg 60 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

PQQ MGCPQQ® 20 mg+Q10 50 mg 60 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
99,99 zł
1,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops