Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Burak 1 l - EkaMedica
Dostępność

Burak 1 l - EkaMedica

Data min. trwałości: 2028/03/31
25,99 zł
2,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Natura Mix Advanced Wsparcie 28 Saszetek - Aboca
Dostępność

Natura Mix Advanced Wsparcie 28 Saszetek - Aboca

Data min. trwałości: 2027/06/04
82,16 zł
2,93 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C (Kwas L-askorbinowy) 1kg - Fivio Up
Dostępność

Witamina C (Kwas L-askorbinowy) 1kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/04/11
29,49 zł
2,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czystek Suszony Pocięty 500 g - Targroch
Dostępność

Czystek Suszony Pocięty 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,37 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Herbatka Na Odporność Bio 17x 2 G - Yogi Tea
Dostępność

Herbatka Na Odporność Bio 17x 2 G - Yogi Tea

Data min. trwałości: 2029/02/28
12,08 zł
3,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C CBC 250 ml - Ekamedica
Dostępność

Witamina C CBC 250 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/15
9,95 zł
3,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C Kwas L-Askorbinowy 1 kg - Big Nature
Dostępność

Witamina C Kwas L-Askorbinowy 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/04/30
39,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarny Bez 1 l - Ekamedica
Dostępność

Czarny Bez 1 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/01/12
40,66 zł
4,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Malina Sosna 0,3 l - Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina Sosna 0,3 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/09/04
12,89 zł
4,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Acerola 1L -  Ekamedica
Dostępność

Acerola 1L - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/11/19
43,98 zł
4,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Aceroli NFC Bio 500 ml - Bio Planet
Dostępność

Sok z Aceroli NFC Bio 500 ml - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
23,10 zł
4,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żurawina 1 l - Symbiotics
Dostępność

Żurawina 1 l - Symbiotics

Data min. trwałości: 2027/11/21
46,99 zł
4,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Czarny Bez 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Czarny Bez 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/08/12
14,53 zł
4,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Bez NFC 0,5 l - Ekamedica
Dostępność

Czarny Bez NFC 0,5 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/02/24
25,99 zł
5,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Malina Bez Dodatku Cukru 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina Bez Dodatku Cukru 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/05
15,79 zł
5,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Rokitnik Bez Dodatku Cukru 0,5 l - Ekamedica
Dostępność

Rokitnik Bez Dodatku Cukru 0,5 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/04/22
26,55 zł
5,31 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina 500 ml - Ekamedica
Dostępność

Żurawina 500 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/06/01
27,64 zł
5,53 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Młody Jęczmień 0,5 l - EkaMedica
Dostępność

Młody Jęczmień 0,5 l - EkaMedica

Data min. trwałości: 2027/12/16
28,21 zł
5,64 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C Kwas L-Askorbinowy 250 g - Big Nature
Dostępność

Witamina C Kwas L-Askorbinowy 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/04/27
14,09 zł
5,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granat 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Granat 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/01/31
29,99 zł
6,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Malina z Imbirem 250 ml - A to dobre!
Dostępność

Syrop Malina z Imbirem 250 ml - A to dobre!

Data min. trwałości: 2027/01/31
15,69 zł
6,28 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Aronia, Czarna Porzeczka 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Aronia, Czarna Porzeczka 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/08/12
19,19 zł
6,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Dzika Róża 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Dzika Róża 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/01/31
31,99 zł
6,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops