Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Syrop Malina Bez Dodatku Cukru 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina Bez Dodatku Cukru 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/05
15,79 zł
5,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop PNEUMOPOL 100 ml - Herbapol Kraków
Dostępność

Syrop PNEUMOPOL 100 ml - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,99 zł
13,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Tymiankowy Bio 200 ml - Mir-Lek
Dostępność

Syrop Tymiankowy Bio 200 ml - Mir-Lek

Data min. trwałości: 2028/04/01
23,99 zł
12,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Dzika Róża, Malina 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Dzika Róża, Malina 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/08/12
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Probiotyk 2.0 Bio 500 ml - Joy Day
Dostępność

Probiotyk 2.0 Bio 500 ml - Joy Day

Data min. trwałości: 2027/05/25
73,95 zł
14,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C z Aronią Proszek 300 g - Skoczylas
Dostępność

Witamina C z Aronią Proszek 300 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/11/30
57,00 zł
19,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C 1000 mg 130 Kapsułek - Pure Lab
Dostępność

Witamina C 1000 mg 130 Kapsułek - Pure Lab

Data min. trwałości: 2028/07/13
32,99 zł
0,25 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
NAC 200 mg 180 Kapsułek - Medverita
Dostępność

NAC 200 mg 180 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/08/31
33,99 zł
0,19 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop z Kwiatu Mniszka z Witaminą C 100 ml - Herbapol
Dostępność

Syrop z Kwiatu Mniszka z Witaminą C 100 ml - Herbapol

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,92 zł
11,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
MycoBaby Syrop Smoczy 200 ml - MycoMedica
Dostępność

MycoBaby Syrop Smoczy 200 ml - MycoMedica

Data min. trwałości: 2027/09/23
37,83 zł
18,92 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pelargonia Afrykańska 450 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Pelargonia Afrykańska 450 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/11/30
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 Forte 60 Kapsułek - Physalis
Dostępność

Omega-3 Forte 60 Kapsułek - Physalis

Data min. trwałości: 2029/07/31
49,99 zł
0,83 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Żurawina 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/03/31
34,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Granat 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Granat 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/01/31
29,99 zł
6,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Acerola 1L -  Ekamedica
Dostępność

Acerola 1L - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/11/19
43,98 zł
4,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C-1000 +Bioflawonoidy 100 mg 100 Kapsułek - Now
Dostępność

Witamina C-1000 +Bioflawonoidy 100 mg 100 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2030/06/30
38,17 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BioCardine Omega-3 60 Kapsułek - Marinex
Dostępność

BioCardine Omega-3 60 Kapsułek - Marinex

Data min. trwałości: 2029/07/31
86,99 zł
1,45 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Spray na Gardło Dla Dzieci i Dorosłych 50 ml - MyVita
Dostępność

Spray na Gardło Dla Dzieci i Dorosłych 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
41,99 zł
83,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops