Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Olej z Czarnuszki 60 Kapsułek - Aram Natura
Dostępność

Olej z Czarnuszki 60 Kapsułek - Aram Natura

Data min. trwałości: 2027/10/28
27,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 4000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 4000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/02/24
32,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mumio 20% Kwasów Fulwowych 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Mumio 20% Kwasów Fulwowych 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/10/31
44,99 zł
0,75 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 Estry Etylowe 90 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 Estry Etylowe 90 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/12/31
26,99 zł
0,30 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C 1000 mg Plus 30 Saszetek - Aliness
Dostępność

Witamina C 1000 mg Plus 30 Saszetek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/12/31
24,99 zł
0,83 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C z Dzikiej Róży 100 Kapsułek - Jantar
Dostępność

Witamina C z Dzikiej Róży 100 Kapsułek - Jantar

Data min. trwałości: 2027/09/30
64,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C KIDS 700 Kropli 50 ml - MyVita
Dostępność

Witamina C KIDS 700 Kropli 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/31
36,99 zł
73,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Miodunka NEO 60 Kapsułek - Herbapol Kraków
Dostępność

Miodunka NEO 60 Kapsułek - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/05/31
32,36 zł
0,54 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka ZATOKI FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka ZATOKI FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/09/30
15,89 zł
39,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C Complex+ 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Witamina C Complex+ 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/10/16
42,13 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Probiotyk Narine Forte 20 Kapsułek - Narex (Cold)
Dostępność

Probiotyk Narine Forte 20 Kapsułek - Narex (Cold)

Data min. trwałości: 2027/10/03
45,99 zł
2,30 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 2000 IU 60 Tabletek - Herbapol Kraków
Dostępność

Witamina D3 2000 IU 60 Tabletek - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/08/31
19,79 zł
0,33 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dzikie Oregano Krople 90% Karwakrolu 30 ml - Avitale
Dostępność

Dzikie Oregano Krople 90% Karwakrolu 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/03/31
53,62 zł
178,73 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Malina Lipa 0,3 l - Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina Lipa 0,3 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/05
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Super Omega-3 (2900 mg) Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine
Dostępność

Super Omega-3 (2900 mg) Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/10/24
219,99 zł
44,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/26
24,99 zł
83,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3-6-9 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3-6-9 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/08
39,99 zł
0,22 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Colostrum 700 mg+ BioPerine 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Colostrum 700 mg+ BioPerine 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/04/28
42,99 zł
0,72 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C 1000 mg 100 Kapsułek - Vitafarm
Dostępność

Witamina C 1000 mg 100 Kapsułek - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/02/28
24,99 zł
0,25 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Extreme 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Extreme 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/07
53,99 zł
0,60 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina 500 ml - Ekamedica
Dostępność

Żurawina 500 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/06/01
27,64 zł
5,53 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops