Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Omega+ D3 800 IU Dla Dzieci 60 Kapsułek Twist-Off - Aura Herbals
Dostępność

Omega+ D3 800 IU Dla Dzieci 60 Kapsułek Twist-Off - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2029/03/11
21,57 zł
0,36 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Płuc FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka Dla Płuc FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/10/31
15,89 zł
39,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czystek Herbatka FIX 39 g (30x 1,3 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Czystek Herbatka FIX 39 g (30x 1,3 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2029/02/28
10,34 zł
26,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/16
17,37 zł
57,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
L-Lysine Chlorowodorek Lizyny 500 mg 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

L-Lysine Chlorowodorek Lizyny 500 mg 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2028/02/29
33,99 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Black Garlic - Czarny Czosnek 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Black Garlic - Czarny Czosnek 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/19
27,99 zł
0,31 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop na Odporność z Witaminą C 100 ml - Herbapol
Dostępność

Syrop na Odporność z Witaminą C 100 ml - Herbapol

Data min. trwałości: 2027/12/31
15,89 zł
15,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Vegan 30 Kapsułek - Physalis
Dostępność

Omega 3 Vegan 30 Kapsułek - Physalis

Data min. trwałości: 2028/12/31
55,99 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kwas Hialuronowy+ Witamina C Clean Label 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Kwas Hialuronowy+ Witamina C Clean Label 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2026/12/31
56,99 zł
0,95 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży 300 g - OstroVit
Dostępność

Naturalna Witamina C z Dzikiej Róży 300 g - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/10/20
62,99 zł
21,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dzika Róża - Naturalna Witamina C 30 Kapsułek - Herbapol Kraków
Dostępność

Dzika Róża - Naturalna Witamina C 30 Kapsułek - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/11/30
22,80 zł
0,76 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop TYMIANEK - PODBIAŁ 100 ml - Herbapol Kraków
Dostępność

Syrop TYMIANEK - PODBIAŁ 100 ml - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/10/31
15,89 zł
15,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina NFC 500 ml - Ekamedica
Dostępność

Żurawina NFC 500 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/04/21
39,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
PROBIOTIC-10 Probiotyk 50 Kapsułek - NOW FOODS
Dostępność

PROBIOTIC-10 Probiotyk 50 Kapsułek - NOW FOODS

Data min. trwałości: 2027/10/31
87,99 zł
1,76 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Wiesiołka z Witaminą E 100 ml - Ekamedica
Dostępność

Olej z Wiesiołka z Witaminą E 100 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/06/29
43,99 zł
43,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka CBC Gold+ Witamina D3 4000 IU 75 Kapsułek - EkaMedica
Dostępność

Czarnuszka CBC Gold+ Witamina D3 4000 IU 75 Kapsułek - EkaMedica

Data min. trwałości: 2027/06/30
39,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
COLOSTRUM z Truskawką 60 g - Skoczylas
Dostępność

COLOSTRUM z Truskawką 60 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
62,00 zł
103,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy D3+ K2 MK-7+ C+ Cynk 60 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witaminy D3+ K2 MK-7+ C+ Cynk 60 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/07
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Rokitnika 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Sok z Rokitnika 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/02/29
39,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
SinuGrip Zatoki 15 Kapsułek - Herbal Monasterium
Dostępność

SinuGrip Zatoki 15 Kapsułek - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/01/31
16,09 zł
1,07 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Ziołowa MOJE OSKRZELA 80 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ziołowa MOJE OSKRZELA 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,29 zł
21,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops