Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Acerola+ 90 Tabletek - Herbapol Kraków
Dostępność

Acerola+ 90 Tabletek - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/08/31
34,99 zł
0,39 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Borello Complex-3 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Borello Complex-3 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/02/28
29,04 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Żurawina 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/03/31
34,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bio Kurkuma+ Bio Piperyna 60 Tabletek - NatVita
Dostępność

Bio Kurkuma+ Bio Piperyna 60 Tabletek - NatVita

Data min. trwałości: 2027/06/17
35,27 zł
0,59 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK7 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina K2 MK7 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/20
35,99 zł
119,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jarmuż 500 ml - Ekamedica
Dostępność

Jarmuż 500 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/02/09
35,99 zł
7,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C KIDS 700 Kropli 50 ml - MyVita
Dostępność

Witamina C KIDS 700 Kropli 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/31
36,99 zł
73,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Floradrop Femi Probiotyk 20 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Floradrop Femi Probiotyk 20 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/06/04
37,19 zł
1,86 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis Forte Krople Bezalkoholowe 10% 50 ml - MyVita
Dostępność

Propolis Forte Krople Bezalkoholowe 10% 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/31
31,53 zł
63,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Gorzknik Kanadyjski 520 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Gorzknik Kanadyjski 520 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/10/31
37,99 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Acerola z Miąższem 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Acerola z Miąższem 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/10/31
37,99 zł
7,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Miodunka NEO 60 Kapsułek - Herbapol Kraków
Dostępność

Miodunka NEO 60 Kapsułek - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/05/31
32,36 zł
0,54 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkumina plus Piperyna 60 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Kurkumina plus Piperyna 60 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2027/04/01
38,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3-6-9 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3-6-9 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/08
39,99 zł
0,22 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żeń-szeń Koreański 90 kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Żeń-szeń Koreański 90 kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/09/30
39,99 zł
0,44 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 2000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/06
34,39 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
NAC N-Acetyl-L-CYSTEINE 100 Tabletek - Aliness
Dostępność

NAC N-Acetyl-L-CYSTEINE 100 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
39,99 zł
0,40 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina NFC 500 ml - Ekamedica
Dostępność

Żurawina NFC 500 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/04/21
39,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C Kwas L-Askorbinowy 1 kg - Big Nature
Dostępność

Witamina C Kwas L-Askorbinowy 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/04/30
39,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops