Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Rokitnik Bez Dodatku Cukru 0,5 l - Ekamedica
Dostępność

Rokitnik Bez Dodatku Cukru 0,5 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/04/22
26,55 zł
5,31 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina Słońca D3 Krople 20 ml - Dr Jacobs
Dostępność

Witamina Słońca D3 Krople 20 ml - Dr Jacobs

Data min. trwałości: 2027/10/31
26,55 zł
132,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Propolis 20% 30 ml - Pasieka Specjalistyczna
Dostępność

Propolis 20% 30 ml - Pasieka Specjalistyczna

Data min. trwałości: 2027/12/30
31,99 zł
106,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
26,55 zł
88,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis Krople 7% 40 ml - Farmapia
Dostępność

Propolis Krople 7% 40 ml - Farmapia

Data min. trwałości: 2028/05/31
31,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Dzika Róża 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Dzika Róża 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/01/31
31,99 zł
6,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Camu Camu Sproszkowane Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Camu Camu Sproszkowane Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/06/06
27,38 zł
18,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Żurawina 800 mg +Witamina C 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Żurawina 800 mg +Witamina C 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/26
32,99 zł
0,55 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C 1000 mg 130 Kapsułek - Pure Lab
Dostępność

Witamina C 1000 mg 130 Kapsułek - Pure Lab

Data min. trwałości: 2028/07/13
32,99 zł
0,25 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarna Rzepa 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Czarna Rzepa 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/12/31
32,99 zł
6,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarny Bez 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Czarny Bez 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2027/09/30
32,99 zł
6,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Aronia 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Aronia 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/01/31
32,99 zł
6,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C 1000 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina C 1000 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/08
32,99 zł
0,55 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 4000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 4000 IU 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/02/24
32,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Młody Jęczmień 0,5 l - EkaMedica
Dostępność

Młody Jęczmień 0,5 l - EkaMedica

Data min. trwałości: 2027/12/16
28,21 zł
5,64 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/12/15
28,21 zł
56,42 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
L-Lysine Chlorowodorek Lizyny 500 mg 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

L-Lysine Chlorowodorek Lizyny 500 mg 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2028/02/29
33,99 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
NAC 200 mg 180 Kapsułek - Medverita
Dostępność

NAC 200 mg 180 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/08/31
33,99 zł
0,19 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C 1000 120 Kapsułek - Gloe
Dostępność

Witamina C 1000 120 Kapsułek - Gloe

Data min. trwałości: 2027/11/03
34,24 zł
0,29 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina 500 ml - Ekamedica
Dostępność

Żurawina 500 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/06/01
27,64 zł
5,53 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Forte Oil 4000 j.m. 120 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Witamina D3 Forte Oil 4000 j.m. 120 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/07/31
34,99 zł
0,29 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Acerola 125 mg 120 Tabletek - Aliness
Dostępność

Acerola 125 mg 120 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2029/01/31
34,99 zł
0,29 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
WitCynk w Płynie - Witamina C plus Cynk 30 ml - Skoczylas
Dostępność

WitCynk w Płynie - Witamina C plus Cynk 30 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/12/31
34,99 zł
116,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops