Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Syrop Malina Lipa 0,3 l - Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina Lipa 0,3 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/05
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Dzika Róża, Malina 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Dzika Róża, Malina 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/08/12
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mleczko Pszczele 300 mg 40 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Mleczko Pszczele 300 mg 40 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/11/30
20,99 zł
0,52 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pachnotka 500 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Pachnotka 500 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/05/31
20,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Czarny Bez Bez Dodatku Cukru 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Czarny Bez Bez Dodatku Cukru 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/07/02
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Nasion Czarnuszki Tłoczony na Zimno 60 ml - EFAS
Dostępność

Olej z Nasion Czarnuszki Tłoczony na Zimno 60 ml - EFAS

Data min. trwałości: 2027/06/30
17,42 zł
29,03 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarny Bez 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Czarny Bez 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/07/31
20,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czystek Suszony Pocięty 500 g - Targroch
Dostępność

Czystek Suszony Pocięty 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,37 zł
3,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 - 90 kapsułek - Kwasy Tłuszczowe DHA i EPA - OstroVit
Dostępność

Omega 3 - 90 kapsułek - Kwasy Tłuszczowe DHA i EPA - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/10/04
21,99 zł
0,24 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/16
17,37 zł
57,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czosnek 620 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Czosnek 620 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/11/30
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pelargonia Afrykańska 450 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Pelargonia Afrykańska 450 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/11/30
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy D3+ K2 MK-7+ C+ Cynk 60 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witaminy D3+ K2 MK-7+ C+ Cynk 60 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/07
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dzika Róża - Naturalna Witamina C 30 Kapsułek - Herbapol Kraków
Dostępność

Dzika Róża - Naturalna Witamina C 30 Kapsułek - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/11/30
22,80 zł
0,76 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C Dla Dzieci Krople 30 ml - Aura Herbals ( Ascorbic Acid )
Dostępność

Witamina C Dla Dzieci Krople 30 ml - Aura Herbals ( Ascorbic Acid )

Data min. trwałości: 2028/05/22
22,99 zł
76,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kordyceps 600 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Kordyceps 600 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/03/31
19,08 zł
0,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Tymiankowy Bio 200 ml - Mir-Lek
Dostępność

Syrop Tymiankowy Bio 200 ml - Mir-Lek

Data min. trwałości: 2028/04/01
23,99 zł
12,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
PRO-60 BIOTIC LactoSpore 60 Kapsułek - OstroVit Pharma
Dostępność

PRO-60 BIOTIC LactoSpore 60 Kapsułek - OstroVit Pharma

Data min. trwałości: 2028/05/25
23,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C +Hesperydyna +Rutyna 60 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina C +Hesperydyna +Rutyna 60 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/11/25
24,99 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C 1000 mg 100 Kapsułek - Vitafarm
Dostępność

Witamina C 1000 mg 100 Kapsułek - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/02/28
24,99 zł
0,25 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/26
24,99 zł
83,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Dzika Róża Ekstrakt 500 mg 60 Kapsułek - Soul Farm
Dostępność

Dzika Róża Ekstrakt 500 mg 60 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2028/07/03
25,87 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Czarnuszki 500 mg 60 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Olej z Czarnuszki 500 mg 60 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/02/28
25,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega+ D3 800 IU Dla Dzieci 60 Kapsułek Twist-Off - Aura Herbals
Dostępność

Omega+ D3 800 IU Dla Dzieci 60 Kapsułek Twist-Off - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2029/03/11
21,57 zł
0,36 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops