Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
PRO-60 BIOTIC LactoSpore 60 Kapsułek - OstroVit Pharma
Dostępność

PRO-60 BIOTIC LactoSpore 60 Kapsułek - OstroVit Pharma

Data min. trwałości: 2028/05/25
23,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kapsułki Immuno Pro 90 Sztuk - Big Nature
Dostępność

Kapsułki Immuno Pro 90 Sztuk - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
49,99 zł
0,56 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 Forte 60 Kapsułek - Physalis
Dostępność

Omega-3 Forte 60 Kapsułek - Physalis

Data min. trwałości: 2029/07/31
49,99 zł
0,83 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Probiotyk+ Prebiotyk Narine Duo 20 Kapsułek - Narex (Cold)
Dostępność

Probiotyk+ Prebiotyk Narine Duo 20 Kapsułek - Narex (Cold)

Data min. trwałości: 2027/10/03
42,99 zł
2,15 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Probiotyk Narine Forte 20 Kapsułek - Narex (Cold)
Dostępność

Probiotyk Narine Forte 20 Kapsułek - Narex (Cold)

Data min. trwałości: 2027/10/03
45,99 zł
2,30 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
EkaHerbs Kompozycja 20 Ziół 500 ml - Ekamedica
Dostępność

EkaHerbs Kompozycja 20 Ziół 500 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/01/13
42,99 zł
8,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C Kwas L-Askorbinowy 250 g - Big Nature
Dostępność

Witamina C Kwas L-Askorbinowy 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/04/27
14,09 zł
5,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C Kwas L-Askorbinowy 1 kg - Big Nature
Dostępność

Witamina C Kwas L-Askorbinowy 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/04/30
39,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
74,99 zł
0,83 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarny Bez 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Czarny Bez 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/07/31
20,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cordyceps BIO 100 g - MycoLife
Dostępność

Cordyceps BIO 100 g - MycoLife

Data min. trwałości: 2028/03/12
66,37 zł
66,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Shiitake BIO 100 g - MycoLife
Dostępność

Shiitake BIO 100 g - MycoLife

Data min. trwałości: 2027/06/01
69,55 zł
69,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Reishi BIO 100 g - MycoLife
Dostępność

Reishi BIO 100 g - MycoLife

Data min. trwałości: 2026/12/01
72,55 zł
72,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
NA JESIENNE SŁOTY Herbatka Ziołowo - Owocowa 100 g - Natura Wita
Dostępność

NA JESIENNE SŁOTY Herbatka Ziołowo - Owocowa 100 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,69 zł
17,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Colostrum 700 mg+ BioPerine 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Colostrum 700 mg+ BioPerine 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/04/28
42,99 zł
0,72 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapsułki na Odbudowę Flory Jelit (Bifido+Pro) 30 Sztuk - Physalis
Dostępność

Kapsułki na Odbudowę Flory Jelit (Bifido+Pro) 30 Sztuk - Physalis

Data min. trwałości: 2028/03/31
65,76 zł
2,19 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops