Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Omega 3 Vegan 30 Kapsułek - Physalis
Dostępność

Omega 3 Vegan 30 Kapsułek - Physalis

Data min. trwałości: 2028/12/31
55,99 zł
1,87 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
NAC 200 mg 180 Kapsułek - Medverita
Dostępność

NAC 200 mg 180 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/08/31
33,99 zł
0,19 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C z Aronią Proszek 300 g - Skoczylas
Dostępność

Witamina C z Aronią Proszek 300 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/11/30
57,00 zł
19,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Family 225 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Omega 3 Family 225 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/12/24
102,99 zł
0,46 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C 1000 mg 250 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina C 1000 mg 250 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/05/31
44,99 zł
0,18 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Laktoferyna LFS 90% 60 Kapsułek - OstroVit Pharma
Dostępność

Laktoferyna LFS 90% 60 Kapsułek - OstroVit Pharma

Data min. trwałości: 2028/08/10
65,58 zł
1,09 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3+ D3+ K2 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
68,79 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
41,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 TOTAL 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega-3 TOTAL 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2028/03/31
119,99 zł
60,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Reishi Bio 500 mg 50 Kapsułek - BeOrganic
Dostępność

Reishi Bio 500 mg 50 Kapsułek - BeOrganic

Data min. trwałości: 2027/05/31
59,79 zł
1,20 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C z Dzikiej Róży 100 Kapsułek - Jantar
Dostępność

Witamina C z Dzikiej Róży 100 Kapsułek - Jantar

Data min. trwałości: 2027/09/30
64,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Laktoferyna 30 Kapsułek - Yango
Dostępność

Laktoferyna 30 Kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2028/02/29
51,59 zł
1,72 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Colostrum 40 Immuno Forte 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Colostrum 40 Immuno Forte 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/09/24
93,99 zł
0,78 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Colostrum Kozie 30% Immunoglobulin 100 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Colostrum Kozie 30% Immunoglobulin 100 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/02/27
107,99 zł
1,08 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Natura Mix Advanced Wsparcie 28 Saszetek - Aboca
Dostępność

Natura Mix Advanced Wsparcie 28 Saszetek - Aboca

Data min. trwałości: 2027/06/04
82,16 zł
2,93 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Citrokap Ekstrakt z Pestek Grejpfruta Krople 50 ml - Flos
Dostępność

Citrokap Ekstrakt z Pestek Grejpfruta Krople 50 ml - Flos

Data min. trwałości: 2028/02/29
54,99 zł
109,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C 90 g - Puromedica
Dostępność

Witamina C 90 g - Puromedica

Data min. trwałości: 2028/08/31
48,99 zł
54,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C 1000 120 Kapsułek - Gloe
Dostępność

Witamina C 1000 120 Kapsułek - Gloe

Data min. trwałości: 2027/11/03
34,24 zł
0,29 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BioCardine Omega-3 60 Kapsułek - Marinex
Dostępność

BioCardine Omega-3 60 Kapsułek - Marinex

Data min. trwałości: 2029/07/31
86,99 zł
1,45 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Borello Complex-3 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Borello Complex-3 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/02/28
29,04 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
PROBIOTIC-10 Probiotyk 50 Kapsułek - NOW FOODS
Dostępność

PROBIOTIC-10 Probiotyk 50 Kapsułek - NOW FOODS

Data min. trwałości: 2027/10/31
87,99 zł
1,76 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkumisan L97 Krople 100 ml - Asepta
Dostępność

Kurkumisan L97 Krople 100 ml - Asepta

Data min. trwałości: 2027/07/31
132,99 zł
132,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops