Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Acerola 125 mg 120 Tabletek - Aliness
Dostępność

Acerola 125 mg 120 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2029/01/31
34,99 zł
0,29 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Probiotyk+ Prebiotyk Narine Duo 20 Kapsułek - Narex (Cold)
Dostępność

Probiotyk+ Prebiotyk Narine Duo 20 Kapsułek - Narex (Cold)

Data min. trwałości: 2027/10/03
42,99 zł
2,15 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Extra Moc 120 Kapsułek - Now
Dostępność

Witamina D3 Extra Moc 120 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2029/12/31
43,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalna Kwercetyna 250 mg 100 Vege Kapsułki Aliness
Dostępność

Naturalna Kwercetyna 250 mg 100 Vege Kapsułki Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
64,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kurkumina plus Piperyna 60 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Kurkumina plus Piperyna 60 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2027/04/01
38,99 zł
0,65 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
26,55 zł
88,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Młody Jęczmień 0,5 l - EkaMedica
Dostępność

Młody Jęczmień 0,5 l - EkaMedica

Data min. trwałości: 2027/12/16
28,21 zł
5,64 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis (10%) z Pyłkiem Pszczelim 35 ml - Herbapol Kraków
Dostępność

Propolis (10%) z Pyłkiem Pszczelim 35 ml - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/11/30
27,99 zł
79,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Colostrum Siara Bydlęca z Inuliną 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Colostrum Siara Bydlęca z Inuliną 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/08/31
65,99 zł
1,10 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Vegan Omega 3 FORTE DHA 500 mg 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Vegan Omega 3 FORTE DHA 500 mg 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/08/31
79,99 zł
1,33 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Acerola Ekstrakt 25% Witaminy C 100 g - Soul Farm
Dostępność

Acerola Ekstrakt 25% Witaminy C 100 g - Soul Farm

Data min. trwałości: 2029/04/30
24,53 zł
24,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk 3x Immunity 100 Kapsułek Vege - Biowen
Dostępność

Cynk 3x Immunity 100 Kapsułek Vege - Biowen

Data min. trwałości: 2027/09/12
52,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C Kwas L-Askorbinowy 1 kg - Big Nature
Dostępność

Witamina C Kwas L-Askorbinowy 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/04/30
39,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Family 225 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Omega 3 Family 225 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/12/24
102,99 zł
0,46 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czarny Bez NFC 0,5 l - Ekamedica
Dostępność

Czarny Bez NFC 0,5 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/02/24
25,99 zł
5,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mleczko Pszczele 300 mg 40 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Mleczko Pszczele 300 mg 40 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/11/30
20,99 zł
0,52 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mumio Shilajit 90 Kapsułek - Yango
Dostępność

Mumio Shilajit 90 Kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2029/02/28
62,99 zł
0,70 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
SHOT na Odporność 250 ml - Polska Róża
Dostępność

SHOT na Odporność 250 ml - Polska Róża

Data min. trwałości: 2027/05/06
19,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Acerola Ekstrakt 120 Kapsułek - Soul Farm
Dostępność

Acerola Ekstrakt 120 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2028/12/31
41,07 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2027/11/30
77,39 zł
51,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C 90 g - Puromedica
Dostępność

Witamina C 90 g - Puromedica

Data min. trwałości: 2028/08/31
48,99 zł
54,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Forte 100 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Omega 3 Forte 100 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2029/04/21
115,99 zł
1,16 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops