Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Witamina C 1000 mg Plus z Cynkiem 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Witamina C 1000 mg Plus z Cynkiem 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/08/31
42,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Liposomalna Witamina C 1000 mg 40 Saszek - LIPOSOL
Dostępność

Liposomalna Witamina C 1000 mg 40 Saszek - LIPOSOL

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
1,50 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
WitCynk w Płynie - Witamina C plus Cynk 30 ml - Skoczylas
Dostępność

WitCynk w Płynie - Witamina C plus Cynk 30 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/12/31
34,99 zł
116,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Colostrum Kozie 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Colostrum Kozie 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
109,99 zł
1,10 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 Arktis 120 Kapsułek - Norsan
Dostępność

Omega - 3 Arktis 120 Kapsułek - Norsan

Data min. trwałości: 2028/03/31
63,26 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
NAC N-Acetyl-L-CYSTEINE 100 Tabletek - Aliness
Dostępność

NAC N-Acetyl-L-CYSTEINE 100 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
39,99 zł
0,40 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C z Kapusty (Kwas L-askorbinowy) 100 g - Skarby Gai
Dostępność

Witamina C z Kapusty (Kwas L-askorbinowy) 100 g - Skarby Gai

Data min. trwałości: 2029/07/31
17,09 zł
17,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
35,68 zł
71,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Lactoferrin LFS 90% 100 mg 60 Kapsułek Aliness Laktoferyna
Dostępność

Lactoferrin LFS 90% 100 mg 60 Kapsułek Aliness Laktoferyna

Data min. trwałości: 2028/06/30
82,99 zł
1,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 FORTE Trójglicerydy 90 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
74,99 zł
0,83 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Czarnuszki 500 mg 60 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Olej z Czarnuszki 500 mg 60 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/02/28
25,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 30 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega - 3 30 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/10/04
10,79 zł
0,36 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Malina Sosna 0,3 l - Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina Sosna 0,3 l - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/09/04
12,89 zł
4,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kordyceps 600 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Kordyceps 600 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/03/31
19,08 zł
0,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3+ D3+ K2 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
68,79 zł
0,38 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Gripoherbs Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Gripoherbs Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/03
12,39 zł
24,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Klitoria Ternateńska Kwiat EKO 10 g - Dary Natury
Dostępność

Klitoria Ternateńska Kwiat EKO 10 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/07/01
16,99 zł
169,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chlorofil z Morwy Białej Koncentrat Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Chlorofil z Morwy Białej Koncentrat Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/01
38,17 zł
127,23 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis Krople 7% 40 ml - Farmapia
Dostępność

Propolis Krople 7% 40 ml - Farmapia

Data min. trwałości: 2028/05/31
31,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops