Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Olej z Nasion Czarnuszki Tłoczony na Zimno 60 ml - EFAS
Dostępność

Olej z Nasion Czarnuszki Tłoczony na Zimno 60 ml - EFAS

Data min. trwałości: 2027/06/30
17,42 zł
29,03 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Reishi 450 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Reishi 450 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/03/31
25,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Laktoferyna Kids Krople Dla Dzieci 8 ml - MyVita
Dostępność

Laktoferyna Kids Krople Dla Dzieci 8 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/31
45,99 zł
57,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Gorzknik Kanadyjski 520 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Gorzknik Kanadyjski 520 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/10/31
37,99 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Dzikie Oregano Krople 90% Karwakrolu 30 ml - Avitale
Dostępność

Dzikie Oregano Krople 90% Karwakrolu 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/03/31
53,62 zł
178,73 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Beta Glukan 1,3/1,6D 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Beta Glukan 1,3/1,6D 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/11/30
25,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C CBC 250 ml - Ekamedica
Dostępność

Witamina C CBC 250 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/15
9,95 zł
3,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Colostrum Wołowe IG 40% 500 mg 100 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Colostrum Wołowe IG 40% 500 mg 100 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
84,99 zł
0,85 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żurawina NFC 500 ml - Ekamedica
Dostępność

Żurawina NFC 500 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/04/21
39,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
CarnoZinc PepZinGI and  Pylopass™ 60 Kapsułek - Kenay
Dostępność

CarnoZinc PepZinGI and Pylopass™ 60 Kapsułek - Kenay

Data min. trwałości: 2027/02/28
126,99 zł
2,12 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Malina Bez Dodatku Cukru 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Malina Bez Dodatku Cukru 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/12/05
15,79 zł
5,26 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Czarny Bez Bez Dodatku Cukru 300 ml - Ekamedica
Dostępność

Syrop Czarny Bez Bez Dodatku Cukru 300 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2028/07/02
20,99 zł
7,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina C 1000 mg z Aceroli+ 30 Saszetek - Aura Herbals
Dostępność

Naturalna Witamina C 1000 mg z Aceroli+ 30 Saszetek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/02
42,99 zł
1,43 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy D3+ K2 MK-7+ C+ Cynk 60 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witaminy D3+ K2 MK-7+ C+ Cynk 60 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/07
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Colostrum Siara Bydlęca z Inuliną 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Colostrum Siara Bydlęca z Inuliną 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/08/31
65,99 zł
1,10 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Black Garlic - Czarny Czosnek 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Black Garlic - Czarny Czosnek 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/19
27,99 zł
0,31 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk 3x Immunity 100 Kapsułek Vege - Biowen
Dostępność

Cynk 3x Immunity 100 Kapsułek Vege - Biowen

Data min. trwałości: 2027/09/12
52,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czystek Herbatka FIX 39 g (30x 1,3 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Czystek Herbatka FIX 39 g (30x 1,3 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2029/02/28
10,34 zł
26,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Extreme 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Extreme 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/07
53,99 zł
0,60 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops