Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Herbatka Gripoherbs Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Gripoherbs Eko 50 g (25x 2 g) - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/09/03
12,39 zł
24,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Preventus EKO 50 g - Dary Natury
Dostępność

Herbatka Preventus EKO 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/10/04
13,09 zł
26,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czystek Herbatka FIX 39 g (30x 1,3 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Czystek Herbatka FIX 39 g (30x 1,3 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2029/02/28
10,34 zł
26,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 1600 mg Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine
Dostępność

Omega-3 1600 mg Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/10/22
137,99 zł
27,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Nasion Czarnuszki Tłoczony na Zimno 60 ml - EFAS
Dostępność

Olej z Nasion Czarnuszki Tłoczony na Zimno 60 ml - EFAS

Data min. trwałości: 2027/06/30
17,42 zł
29,03 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Pomarańczowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Pomarańczowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
71,30 zł
35,65 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Z JEŻÓWKI 40 g (20 Saszetek) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka Z JEŻÓWKI 40 g (20 Saszetek) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/02/28
14,49 zł
36,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
73,78 zł
36,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Shark Oil Olej z Wątroby Rekina o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Shark Oil Olej z Wątroby Rekina o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
74,26 zł
37,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka ZATOKI FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka ZATOKI FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/09/30
15,89 zł
39,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Dla Płuc FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka Dla Płuc FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/10/31
15,89 zł
39,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka DLA GARDŁA FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka DLA GARDŁA FIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/06/30
15,89 zł
39,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olej z Wiesiołka z Witaminą E 100 ml - Ekamedica
Dostępność

Olej z Wiesiołka z Witaminą E 100 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/06/29
43,99 zł
43,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Super Omega-3 (2900 mg) Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine
Dostępność

Super Omega-3 (2900 mg) Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/10/24
219,99 zł
44,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2027/11/30
77,39 zł
51,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C 90 g - Puromedica
Dostępność

Witamina C 90 g - Puromedica

Data min. trwałości: 2028/08/31
48,99 zł
54,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/12/15
28,21 zł
56,42 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Laktoferyna Kids Krople Dla Dzieci 8 ml - MyVita
Dostępność

Laktoferyna Kids Krople Dla Dzieci 8 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/31
45,99 zł
57,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/16
17,37 zł
57,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 TOTAL 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega-3 TOTAL 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2028/03/31
119,99 zł
60,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis Forte Krople Bezalkoholowe 10% 50 ml - MyVita
Dostępność

Propolis Forte Krople Bezalkoholowe 10% 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/31
31,53 zł
63,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/04
65,99 zł
65,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops