Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Cordyceps BIO 100 g - MycoLife
Dostępność

Cordyceps BIO 100 g - MycoLife

Data min. trwałości: 2028/03/12
66,37 zł
66,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Shiitake BIO 100 g - MycoLife
Dostępność

Shiitake BIO 100 g - MycoLife

Data min. trwałości: 2027/06/01
69,55 zł
69,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina D3 Forte 4000 IU 1000 Porcji 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
35,68 zł
71,36 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Reishi BIO 100 g - MycoLife
Dostępność

Reishi BIO 100 g - MycoLife

Data min. trwałości: 2026/12/01
72,55 zł
72,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina C KIDS 700 Kropli 50 ml - MyVita
Dostępność

Witamina C KIDS 700 Kropli 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/31
36,99 zł
73,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina C Dla Dzieci Krople 30 ml - Aura Herbals ( Ascorbic Acid )
Dostępność

Witamina C Dla Dzieci Krople 30 ml - Aura Herbals ( Ascorbic Acid )

Data min. trwałości: 2028/05/22
22,99 zł
76,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis (10%) z Pyłkiem Pszczelim 35 ml - Herbapol Kraków
Dostępność

Propolis (10%) z Pyłkiem Pszczelim 35 ml - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2027/11/30
27,99 zł
79,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Propolis Krople 7% 40 ml - Farmapia
Dostępność

Propolis Krople 7% 40 ml - Farmapia

Data min. trwałości: 2028/05/31
31,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Witamina D3 (2000 IU) Krople 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/26
24,99 zł
83,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Spray na Gardło Dla Dzieci i Dorosłych 50 ml - MyVita
Dostępność

Spray na Gardło Dla Dzieci i Dorosłych 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
41,99 zł
83,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
26,55 zł
88,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Forte w Kroplach 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Forte w Kroplach 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/09/10
27,06 zł
90,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3+ K2 FORTE Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 FORTE Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/15
48,15 zł
96,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wtamina D3 100 ml - NUION
Dostępność

Wtamina D3 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/02/29
98,99 zł
98,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
COLOSTRUM z Truskawką 60 g - Skoczylas
Dostępność

COLOSTRUM z Truskawką 60 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
62,00 zł
103,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Propolis 20% 30 ml - Pasieka Specjalistyczna
Dostępność

Propolis 20% 30 ml - Pasieka Specjalistyczna

Data min. trwałości: 2027/12/30
31,99 zł
106,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Citrokap Ekstrakt z Pestek Grejpfruta Krople 50 ml - Flos
Dostępność

Citrokap Ekstrakt z Pestek Grejpfruta Krople 50 ml - Flos

Data min. trwałości: 2028/02/29
54,99 zł
109,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
WitCynk w Płynie - Witamina C plus Cynk 30 ml - Skoczylas
Dostępność

WitCynk w Płynie - Witamina C plus Cynk 30 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/12/31
34,99 zł
116,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 MK7 30 ml Krople - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 MK7 30 ml Krople - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/29
35,68 zł
118,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina ADEK Krople 30 ml - Natur Planet
Dostępność

Witamina ADEK Krople 30 ml - Natur Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
35,68 zł
118,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK7 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina K2 MK7 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/05/20
35,99 zł
119,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Chlorofil z Morwy Białej Koncentrat Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Chlorofil z Morwy Białej Koncentrat Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/01
38,17 zł
127,23 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml  - Aura Herbals
Dostępność

Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/30
65,99 zł
131,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops