Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na odporność

Obniżka
Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3+ D3+ K2 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2027/12/18
41,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Burak 1 l - EkaMedica
Dostępność

Burak 1 l - EkaMedica

Data min. trwałości: 2028/03/31
25,99 zł
2,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czystek 30 Kapsułek - Herbapol Kraków
Dostępność

Czystek 30 Kapsułek - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/05/31
27,99 zł
0,93 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kapsułki na Odbudowę Flory Jelit (Bifido+Pro) 30 Sztuk - Physalis
Dostępność

Kapsułki na Odbudowę Flory Jelit (Bifido+Pro) 30 Sztuk - Physalis

Data min. trwałości: 2028/03/31
65,76 zł
2,19 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Candida Control Complex™ 90 Kapsułek - Yango
Dostępność

Candida Control Complex™ 90 Kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2026/12/31
85,99 zł
0,96 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Ziołowo-Owocowa KONTROLA INFEKCJI 80 g - Natura Wita
Dostępność

Herbatka Ziołowo-Owocowa KONTROLA INFEKCJI 80 g - Natura Wita

Data min. trwałości: 2027/10/31
16,89 zł
21,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Omega-3 Super Strong 60 Kapsułek - Osavi Marine
Dostępność

Omega-3 Super Strong 60 Kapsułek - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/04/30
85,37 zł
1,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Dzika Róża 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Dzika Róża 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/01/31
31,99 zł
6,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Laktoferyna Kids Krople Dla Dzieci 8 ml - MyVita
Dostępność

Laktoferyna Kids Krople Dla Dzieci 8 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/31
45,99 zł
57,49 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cordyceps BIO 100 g - MycoLife
Dostępność

Cordyceps BIO 100 g - MycoLife

Data min. trwałości: 2028/03/12
66,37 zł
66,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BICAPS Bezzapachowy Ekstrakt Czosnku Garlic 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

BICAPS Bezzapachowy Ekstrakt Czosnku Garlic 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/07/01
49,79 zł
0,83 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kapsułki Immuno Pro 90 Sztuk - Big Nature
Dostępność

Kapsułki Immuno Pro 90 Sztuk - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/10/31
49,99 zł
0,56 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Reishi Bio 500 mg 50 Kapsułek - BeOrganic
Dostępność

Reishi Bio 500 mg 50 Kapsułek - BeOrganic

Data min. trwałości: 2027/05/31
59,79 zł
1,20 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka Z JEŻÓWKI 40 g (20 Saszetek) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka Z JEŻÓWKI 40 g (20 Saszetek) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2028/02/28
14,49 zł
36,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Reishi BIO 100 g - MycoLife
Dostępność

Reishi BIO 100 g - MycoLife

Data min. trwałości: 2026/12/01
72,55 zł
72,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Shiitake BIO 100 g - MycoLife
Dostępność

Shiitake BIO 100 g - MycoLife

Data min. trwałości: 2027/06/01
69,55 zł
69,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/04
65,99 zł
65,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Gorzknik Kanadyjski 520 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Gorzknik Kanadyjski 520 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/10/31
37,99 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kurkumisan L97 Krople 100 ml - Asepta
Dostępność

Kurkumisan L97 Krople 100 ml - Asepta

Data min. trwałości: 2027/07/31
132,99 zł
132,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina C 1000 mg z Aceroli+ 30 Saszetek - Aura Herbals
Dostępność

Naturalna Witamina C 1000 mg z Aceroli+ 30 Saszetek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/02
42,99 zł
1,43 zł za 1 sasz.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 w Oleju z Czarnuszki Krople 30 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Witamina D3 w Oleju z Czarnuszki Krople 30 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/07/31
41,99 zł
139,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Acerola Ekstrakt 60 Kapsułek  - Soul Farm
Dostępność

Acerola Ekstrakt 60 Kapsułek - Soul Farm

Data min. trwałości: 2028/12/31
25,92 zł
0,43 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Borello Complex-3 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Borello Complex-3 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/02/28
29,04 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarny Bez 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Czarny Bez 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/07/31
20,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops