Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Suplementy diety na zdrowe i mocne stawy, kości oraz mięśnie

Obniżka
MSM Organiczny Związek Siarki 500 g - Natur Planet
Dostępność

MSM Organiczny Związek Siarki 500 g - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/05/31
35,99 zł
7,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 200 g - Big Nature
Dostępność

Cytrulina (Jabłczan Cytruliny 2:1) 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,82 zł
8,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Herbatka KLIMAKTERFIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków
Dostępność

Herbatka KLIMAKTERFIX 40 g (20x 2 g) - Herbapol Kraków

Data min. trwałości: 2029/02/28
15,89 zł
39,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wapń z Szałwią 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Wapń z Szałwią 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/04/30
29,00 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kora Wierzby 550 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Kora Wierzby 550 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2027/10/31
26,99 zł
0,45 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Devil's Claw (Czarci Pazur) 600 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs
Dostępność

Devil's Claw (Czarci Pazur) 600 mg 60 Kapsułek - Medica Herbs

Data min. trwałości: 2028/07/31
25,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Pokrzywa 500 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Pokrzywa 500 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/03/31
25,99 zł
5,20 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+K2 90 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3+K2 90 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/02/04
7,89 zł
0,09 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multi Kolagen Mango-Marakuja Saszetka 11 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Mango-Marakuja Saszetka 11 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/01/14
5,49 zł
49,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multi Kolagen Truskawka Saszetka 11 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Truskawka Saszetka 11 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/01/14
5,49 zł
49,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multi Kolagen Pure Saszetka 10 g - Intenson
Dostępność

Multi Kolagen Pure Saszetka 10 g - Intenson

Data min. trwałości: 2028/06/12
5,49 zł
54,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops