Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty o aromacie piernikowym i korzennym

Obniżka
Stevia Puder 150 g - Zielony Listek
Dostępność

Stevia Puder 150 g - Zielony Listek

Data min. trwałości: 2028/03/05
15,08 zł
10,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao w Proszku Niealkalizowane 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Kakao w Proszku Niealkalizowane 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/04/30
42,99 zł
4,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao o Obniżonej Zawartości Tłuszczu Bio 150 g - Biolife
Dostępność

Kakao o Obniżonej Zawartości Tłuszczu Bio 150 g - Biolife

Data min. trwałości: 2028/10/31
22,88 zł
15,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Kardamon Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/06/30
22,99 zł
22,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop o Smaku Piernikowym 200 ml - Eterno
Dostępność

Syrop o Smaku Piernikowym 200 ml - Eterno

Data min. trwałości: 2027/09/02
15,79 zł
3,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Erytrytol Puder 350 g - Santini
Dostępność

Erytrytol Puder 350 g - Santini

Data min. trwałości: 2029/01/12
24,99 zł
7,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Eko Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Eko Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/02/04
38,99 zł
77,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kardamon Ziarno 40 g Dary Natury
Dostępność

Kardamon Ziarno 40 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
17,98 zł
44,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Wielokwiatowy 1 kg - Gospodarstwo Rolne Andrzej Jaworski
Dostępność

Miód Wielokwiatowy 1 kg - Gospodarstwo Rolne Andrzej Jaworski

Data min. trwałości: 2029/06/06
39,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Syrop Cynamonowo - Karmelowy 200 ml - Eterno
Dostępność

Syrop Cynamonowo - Karmelowy 200 ml - Eterno

Data min. trwałości: 2027/02/13
19,99 zł
10,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Bio Planet
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
1,49 zł
9,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony BIO 40 g - Batom
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony BIO 40 g - Batom

Data min. trwałości: 2027/06/30
7,61 zł
19,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona 450 g - Wodzisław
Dostępność

Soda Oczyszczona 450 g - Wodzisław

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,28 zł
3,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soda Oczyszczona Bezglutenowa 80 g - Celiko
Dostępność

Soda Oczyszczona Bezglutenowa 80 g - Celiko

Data min. trwałości: 2028/02/29
2,29 zł
2,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Wanilia 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Wanilia 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/04/05
9,49 zł
94,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Mielony 100 g - Big Nature
Dostępność

Cynamon Mielony 100 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2029/01/15
5,70 zł
5,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ekstrakt Waniliowy Bio 50 ml - Royal Brand
Dostępność

Ekstrakt Waniliowy Bio 50 ml - Royal Brand

Data min. trwałości: 2028/07/22
49,99 zł
99,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żel Pod Prysznic KORZENNY PIERNIK 160 ml - Ziaja
Dostępność

Żel Pod Prysznic KORZENNY PIERNIK 160 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,39 zł
7,74 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops