Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty o aromacie piernikowym i korzennym

Obniżka
Odżywczy Balsam do Ciała KORZENNY PIERNIK 160 ml - Ziaja
Dostępność

Odżywczy Balsam do Ciała KORZENNY PIERNIK 160 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2027/09/30
14,49 zł
9,06 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Mielony 60 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Mielony 60 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/03
7,79 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Jabłko i Cynamon 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Jabłko i Cynamon 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/09/15
9,29 zł
77,42 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Eteryczny Pomarańczowy 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Olejek Eteryczny Pomarańczowy 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2029/02/10
16,89 zł
56,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cukier Waniliowy Bio (4x 8 g) 32 g - BioVegan
Dostępność

Cukier Waniliowy Bio (4x 8 g) 32 g - BioVegan

Data min. trwałości: 2029/01/31
10,99 zł
34,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Laska 40 g - Dary Natury
Dostępność

Cynamon Laska 40 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/03/03
11,99 zł
29,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Piernikowe Kakao 100 g - Planteon
Dostępność

Piernikowe Kakao 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/10/14
12,39 zł
12,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński Mielony Bio 200 g Dary Natury
Dostępność

Cynamon Cejloński Mielony Bio 200 g Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/09/01
36,78 zł
18,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops