Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Produkty o aromacie piernikowym i korzennym

Obniżka
Olejek Zapachowy Pomarańcza i Wanilia 12 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Pomarańcza i Wanilia 12 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/03/17
9,49 zł
94,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olejek Eteryczny Goździkowy 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Olejek Eteryczny Goździkowy 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2028/04/29
22,99 zł
76,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przyprawa do Kawy Kardamonowa 100 g - Planteon
Dostępność

Przyprawa do Kawy Kardamonowa 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2028/01/28
14,39 zł
14,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynamon Cejloński LASKI Bezglutenowy BIO 45 g - Pięć Przemian
Dostępność

Cynamon Cejloński LASKI Bezglutenowy BIO 45 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2029/01/31
14,29 zł
31,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Gałka Muszkatołowa Mielona Eko 30 g - Dary Natury
Dostępność

Gałka Muszkatołowa Mielona Eko 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/12/03
16,89 zł
56,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Olejek Zapachowy Pomarańcza i Limetka 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Olejek Zapachowy Pomarańcza i Limetka 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2027/11/15
9,49 zł
94,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury
Dostępność

Kardamon Mielony 50 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/01
24,99 zł
49,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soda Oczyszczona 70 g - Delecta
Dostępność

Soda Oczyszczona 70 g - Delecta

Data min. trwałości: 2028/07/31
2,04 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cukier Cynamonowy Trzcinowy Bezglutenowy Bio 20 g - Amylon
Dostępność

Cukier Cynamonowy Trzcinowy Bezglutenowy Bio 20 g - Amylon

Data min. trwałości: 2028/02/18
2,29 zł
11,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kompozycja Zapachowa Piernik - Cynamon 10 ml Naturalne Aromaty
Dostępność

Kompozycja Zapachowa Piernik - Cynamon 10 ml Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2028/03/24
9,29 zł
92,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Spadziowy Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Miód Spadziowy Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/03/24
31,99 zł
10,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Gałka Muszkatołowa Cała 30 g - Dary Natury
Dostępność

Gałka Muszkatołowa Cała 30 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/05/01
12,39 zł
41,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pianka do Mycia Dłoni i Ciała PIERNIK 250 ml - Ziaja
Dostępność

Pianka do Mycia Dłoni i Ciała PIERNIK 250 ml - Ziaja

Data min. trwałości: 2027/09/30
19,99 zł
8,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Vitally Food
Dostępność

Proszek do Pieczenia Bio 15 g - Vitally Food

Data min. trwałości: 2027/09/30
1,25 zł
8,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Miód Lipowy 1,2 kg - Pasieka Sudnik
Dostępność

Miód Lipowy 1,2 kg - Pasieka Sudnik

Data min. trwałości: 2029/07/20
57,52 zł
4,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kardamon Mielony Bio 10 g - Lebensbaum
Dostępność

Kardamon Mielony Bio 10 g - Lebensbaum

Data min. trwałości: 2029/07/31
10,69 zł
106,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Cynamon Mielony 100 g - Targroch
Dostępność

Cynamon Mielony 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,39 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Syrop Korzenny z Cynamonem Cejlońskim 250 ml - Polska Róża
Dostępność

Syrop Korzenny z Cynamonem Cejlońskim 250 ml - Polska Róża

Data min. trwałości: 2027/06/30
14,59 zł
5,84 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalny Olejek Eteryczny Goździki 10 ml - Naturalne Aromaty
Dostępność

Naturalny Olejek Eteryczny Goździki 10 ml - Naturalne Aromaty

Data min. trwałości: 2029/04/30
14,29 zł
142,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops