Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Batoniki dietetyczne - zdrowa przyjemność dla każdego

Baton PROTEINA o Smaku Banoffee Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA o Smaku Banoffee Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/06/02
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA Karmel Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA Karmel Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/09/02
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton PROTEINA Lemon Cheesecake Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton PROTEINA Lemon Cheesecake Niskie IG 45 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/12
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton RAW ENERGY z Ziarnami Kakaowca 50 g - Bombus
Dostępność

Baton RAW ENERGY z Ziarnami Kakaowca 50 g - Bombus

Data min. trwałości: 2027/05/21
6,29 zł
12,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Truskawkowy SZAŁ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton RAW Energy Banan Kokos Bezglutenowy 50 g - Bombus
Dostępność

Baton RAW Energy Banan Kokos Bezglutenowy 50 g - Bombus

Data min. trwałości: 2027/06/18
5,49 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Uśmiechnij Się 54 g - Karma
Dostępność

Baton Uśmiechnij Się 54 g - Karma

Data min. trwałości: 2027/08/11
6,59 zł
12,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Daktylowy Kokos i Czarna Porzeczka BIO 35 g - Naura
Dostępność

Baton Daktylowy Kokos i Czarna Porzeczka BIO 35 g - Naura

Data min. trwałości: 2027/10/09
3,29 zł
9,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton z Nerkowców a'la Tarta Malinowa 35 g - Dobra kaloria
Dostępność

Baton z Nerkowców a'la Tarta Malinowa 35 g - Dobra kaloria

Data min. trwałości: 2026/12/10
4,59 zł
13,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton z Nerkowców a'la Sernik 35 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton z Nerkowców a'la Sernik 35 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/20
4,59 zł
13,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton z Nerkowców a'la Muffin Jagodowy 35 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton z Nerkowców a'la Muffin Jagodowy 35 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/07
4,59 zł
13,11 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Naładuj Się 40 g - Karma
Dostępność

Baton Naładuj Się 40 g - Karma

Data min. trwałości: 2027/08/20
5,62 zł
14,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Crunchy Peanuts and  Caramel 40 g - BeRaw
Dostępność

Baton Crunchy Peanuts and Caramel 40 g - BeRaw

Data min. trwałości: 2027/05/19
5,99 zł
14,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton RAW ENERGY Kokos - Kakao 50 g - Bombus
Dostępność

Baton RAW ENERGY Kokos - Kakao 50 g - Bombus

Data min. trwałości: 2027/07/20
6,29 zł
12,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Słony Karmel Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/03/22
6,29 zł
12,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton z Orzeszkami Ziemnymi i Czekoladą 40 g - Nicks
Dostępność

Baton z Orzeszkami Ziemnymi i Czekoladą 40 g - Nicks

Data min. trwałości: 2027/09/25
7,19 zł
17,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Kokos i Czekolada Bez Dodatku Cukru 33 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton Kokos i Czekolada Bez Dodatku Cukru 33 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/29
4,29 zł
13,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Go On Baton Kokosowy Vitamin 45 g Sante
Dostępność

Go On Baton Kokosowy Vitamin 45 g Sante

Data min. trwałości: 2027/08/13
2,77 zł
6,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Mango Bez Dodatku Cukru 35 g - Bob Snail
Dostępność

Baton Mango Bez Dodatku Cukru 35 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/03/11
4,34 zł
12,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops