Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Batoniki dietetyczne - zdrowa przyjemność dla każdego

Wiśniowa RADOŚĆ Przekąska 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Wiśniowa RADOŚĆ Przekąska 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,79 zł
13,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Pistacjowy z Malinami Siciliana Raw Bio 40 g - Zmiany Zmiany
Dostępność

Baton Pistacjowy z Malinami Siciliana Raw Bio 40 g - Zmiany Zmiany

Data min. trwałości: 2027/07/17
8,29 zł
20,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Proteinowy Double Chocolate Bez Dodatku Cukru 45 g - GO ON
Dostępność

Baton Proteinowy Double Chocolate Bez Dodatku Cukru 45 g - GO ON

Data min. trwałości: 2027/07/03
6,29 zł
13,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Jabłko - Marakuja 9 g - Frupp Kids
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłko - Marakuja 9 g - Frupp Kids

Data min. trwałości: 2027/09/04
4,29 zł
47,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Zadbaj o Siebie 35 g - Karma
Dostępność

Baton Zadbaj o Siebie 35 g - Karma

Data min. trwałości: 2027/03/20
5,62 zł
16,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Zregeneruj Się 44 g - Karma
Dostępność

Baton Zregeneruj Się 44 g - Karma

Data min. trwałości: 2027/05/08
6,59 zł
14,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Protein 50% Cookie and  Cream 40 g - GO ON
Dostępność

Baton Protein 50% Cookie and Cream 40 g - GO ON

Data min. trwałości: 2027/02/06
5,47 zł
13,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
GO ON Baton Proteinowy Crisp Ciastko - Karmel 50 g - Sante
Dostępność

GO ON Baton Proteinowy Crisp Ciastko - Karmel 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/05/05
4,69 zł
9,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/19
2,77 zł
6,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BA! Baton 5 Ziaren z Miodem 40 g - Bakalland
Dostępność

BA! Baton 5 Ziaren z Miodem 40 g - Bakalland

Data min. trwałości: 2027/01/31
2,49 zł
6,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Wzmocnij Się 40 g - Karma
Dostępność

Baton Wzmocnij Się 40 g - Karma

Data min. trwałości: 2027/03/18
5,62 zł
14,05 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mini Batoniki Mix Trzech Smaków 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria
Dostępność

Mini Batoniki Mix Trzech Smaków 102 g (6x 17 g) - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/03/23
11,69 zł
11,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Proteinowy Orzech+ Olej MCT 50 g - Paliwo dla Aktywnych
Dostępność

Baton Proteinowy Orzech+ Olej MCT 50 g - Paliwo dla Aktywnych

Data min. trwałości: 2027/05/19
6,79 zł
13,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Go On Baton Proteinowy Czekoladowy Protein 33% 50 g - Sante
Dostępność

Go On Baton Proteinowy Czekoladowy Protein 33% 50 g - Sante

Data min. trwałości: 2027/01/27
6,49 zł
12,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Truskawka Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Truskawka Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/09/24
4,29 zł
42,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Crunchy Almonds Salty Caramel 40 g - BeRAW
Dostępność

Baton Crunchy Almonds Salty Caramel 40 g - BeRAW

Data min. trwałości: 2027/01/27
5,39 zł
13,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sękacz o Smaku Śmietankowym Bez Dodatku Cukru 28 g - Arco Sweets
Dostępność

Sękacz o Smaku Śmietankowym Bez Dodatku Cukru 28 g - Arco Sweets

Data min. trwałości: 2027/07/16
4,29 zł
15,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail
Dostępność

Przekąska Jabłko i Czarna Porzeczka ROLL LOOONG 15 g - Bob Snail

Data min. trwałości: 2027/07/02
3,29 zł
21,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops