Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Batoniki dietetyczne - zdrowa przyjemność dla każdego

Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Gruszka - Cynamon Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/30
5,29 zł
52,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton z Migdałami i Czekoladą 40 g - Nicks
Dostępność

Baton z Migdałami i Czekoladą 40 g - Nicks

Data min. trwałości: 2027/10/25
7,19 zł
17,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Orzechowy "Keto Booster" 40 g - Zmiany Zmiany
Dostępność

Baton Orzechowy "Keto Booster" 40 g - Zmiany Zmiany

Data min. trwałości: 2027/07/27
4,88 zł
12,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Owocowy Mango i Marakuja Crispy Fruit 40 g - BeRaw
Dostępność

Baton Owocowy Mango i Marakuja Crispy Fruit 40 g - BeRaw

Data min. trwałości: 2027/04/30
2,77 zł
6,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mixitka BIO Sezam i Pistacje 34 g - Mixit
Dostępność

Mixitka BIO Sezam i Pistacje 34 g - Mixit

Data min. trwałości: 2027/01/10
6,99 zł
20,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska MALINOWY RAJ Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Przekąska MALINOWY RAJ Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,69 zł
13,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
3,79 zł
9,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy z Pistacją 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Pistacją 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
4,39 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Brzoskwiniowy Bezglutenowy 10 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/29
4,69 zł
46,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Liofilizowany Jabłkowy Bezglutenowy 9 g - Frupp
Dostępność

Baton Liofilizowany Jabłkowy Bezglutenowy 9 g - Frupp

Data min. trwałości: 2027/08/22
4,29 zł
47,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska DAKTYLOWA MOC Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra
Dostępność

Przekąska DAKTYLOWA MOC Bez Dodatku Cukru 20 g - Porcja Dobra

Data min. trwałości: 2027/10/31
2,49 zł
12,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BeRaw Baton Energy Plum Śliwka Chocolate 40 g
Dostępność

BeRaw Baton Energy Plum Śliwka Chocolate 40 g

Data min. trwałości: 2027/05/22
4,94 zł
12,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Przekąska Roll Jabłko Bez Dodatku Cukru Bio 12 g - Csinta
Dostępność

Przekąska Roll Jabłko Bez Dodatku Cukru Bio 12 g - Csinta

Data min. trwałości: 2028/04/09
5,29 zł
44,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops