Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Batoniki dietetyczne - zdrowa przyjemność dla każdego

Baton Gryczany z Sezamem i Goji 60 g Baton Warszawski
Dostępność

Baton Gryczany z Sezamem i Goji 60 g Baton Warszawski

Data min. trwałości: 2027/02/28
5,46 zł
9,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Energy Raspberry 40 g - BeRaw
Dostępność

Baton Energy Raspberry 40 g - BeRaw

Data min. trwałości: 2027/03/31
5,02 zł
12,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Energy 45 g - Go On
Dostępność

Baton Energy 45 g - Go On

Data min. trwałości: 2027/07/20
3,89 zł
8,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy z Pistacją 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Pistacją 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
4,39 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy z Nerkowcem i Kokosem 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/19
2,77 zł
6,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch
Dostępność

Baton Daktylowy Kokos i Migdały 40 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/23
3,79 zł
9,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Daktylowy Kokos i Czarna Porzeczka BIO 35 g - Naura
Dostępność

Baton Daktylowy Kokos i Czarna Porzeczka BIO 35 g - Naura

Data min. trwałości: 2027/10/09
3,29 zł
9,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Crunchy Peanuts and  Caramel 40 g - BeRaw
Dostępność

Baton Crunchy Peanuts and Caramel 40 g - BeRaw

Data min. trwałości: 2027/05/19
5,99 zł
14,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Crunchy Almonds Salty Caramel 40 g - BeRAW
Dostępność

Baton Crunchy Almonds Salty Caramel 40 g - BeRAW

Data min. trwałości: 2027/01/27
5,39 zł
13,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Baton Chrupiący Orzech 35 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Baton Chrupiący Orzech 35 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/08/18
3,29 zł
9,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Baton Brownie KETO 50 g - Baton Warszawski
Dostępność

Baton Brownie KETO 50 g - Baton Warszawski

Data min. trwałości: 2027/01/17
4,94 zł
9,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
BA! Baton 5 Ziaren z Miodem 40 g - Bakalland
Dostępność

BA! Baton 5 Ziaren z Miodem 40 g - Bakalland

Data min. trwałości: 2027/01/31
2,49 zł
6,23 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops