Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Czekolady w marketbio.pl

Czekolady

Wybieranie zdrowych czekolad może być trudne, ponieważ na rynku dostępnych jest wiele różnych marek i odmian. Spożywanie dużej ilości cukru może prowadzić do gwałtownego wzrostu poziomu cukru we krwi, co jest szczególnie problematyczne dla osób z cukrzycą lub nietolerancją glukozy. Czekolady bez cukru lub o niskiej zawartości cukru mogą pomóc w utrzymaniu stabilnego poziomu cukru we krwi.

BESTSELLER Megaobniżka
KETOLADA Czekolada Gorzka 60% z Erytrytolem 100 g - NaturAvena
Dostępność

KETOLADA Czekolada Gorzka 60% z Erytrytolem 100 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2028/05/26
9,99 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Keto z Olejem MCT Bez Dodatku Cukru Bio 40 g - Cocoa
Dostępność

Czekolada Keto z Olejem MCT Bez Dodatku Cukru Bio 40 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/06/29
11,88 zł
29,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Tabliczka Biała z Pistacjami i Solą BIO 40 g - Cocoa
Dostępność

Tabliczka Biała z Pistacjami i Solą BIO 40 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/05/08
13,17 zł
32,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada Kokosowa Bez Dodatku Cukru Bio 40 g - Cocoa
Dostępność

Czekolada Kokosowa Bez Dodatku Cukru Bio 40 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/05/08
14,19 zł
35,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Gorzka 70 % Bio 40 g - Cocoa
Dostępność

Czekolada Gorzka 70 % Bio 40 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/06/18
11,98 zł
29,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kakao Ceremonialne Bio 200 g (4 Tabliczkix 50 g) - Cocoa
Dostępność

Kakao Ceremonialne Bio 200 g (4 Tabliczkix 50 g) - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/07/10
69,99 zł
35,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada Mleczna z Całymi Orzechami Laskowymi Bio 100 g - Vivani
Dostępność

Czekolada Mleczna z Całymi Orzechami Laskowymi Bio 100 g - Vivani

Data min. trwałości: 2027/03/31
19,99 zł
19,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Gorzka z Ziarnami Kakaowca Bio 100 g - Alce Nero
Dostępność

Czekolada Gorzka z Ziarnami Kakaowca Bio 100 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2028/04/13
31,99 zł
31,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Gorzka Z Marcepanem Amaretto Bio 100 G - Vivani
Dostępność

Czekolada Gorzka Z Marcepanem Amaretto Bio 100 G - Vivani

Data min. trwałości: 2027/03/31
17,49 zł
17,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tabliczka Biała z Wanilią Bourbon Bio 80 g - iChoc
Dostępność

Tabliczka Biała z Wanilią Bourbon Bio 80 g - iChoc

Data min. trwałości: 2027/08/31
13,82 zł
17,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada Gorzka Słodzona Glikozydami Stewiolowymi 100 g - Torras
Dostępność

Czekolada Gorzka Słodzona Glikozydami Stewiolowymi 100 g - Torras

Data min. trwałości: 2028/01/11
17,69 zł
17,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Gorzka 99% Kakao Bio 80 G - Vivani
Dostępność

Czekolada Gorzka 99% Kakao Bio 80 G - Vivani

Data min. trwałości: 2028/05/31
22,99 zł
28,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Keto Czekolada z Orzechami Pekan+ MCT 80 g - Beketo
Dostępność

Keto Czekolada z Orzechami Pekan+ MCT 80 g - Beketo

Data min. trwałości: 2027/01/31
17,99 zł
22,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada Gorzka 90% 75 g - Zaini
Dostępność

Czekolada Gorzka 90% 75 g - Zaini

Data min. trwałości: 2028/03/31
22,11 zł
29,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Keto Czekolada z Olejem MCT Dzika Malina 80 g - Beketo
Dostępność

Keto Czekolada z Olejem MCT Dzika Malina 80 g - Beketo

Data min. trwałości: 2027/02/28
19,99 zł
24,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Gorzka z Nadzieniem Kokosowym Wegańska Bio 100 g Rapunzel
Dostępność

Czekolada Gorzka z Nadzieniem Kokosowym Wegańska Bio 100 g Rapunzel

Data min. trwałości: 2027/03/31
16,58 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Czekolada Nugatowa Fair Trade Bio 100 g - Rapunzel
Dostępność

Czekolada Nugatowa Fair Trade Bio 100 g - Rapunzel

Data min. trwałości: 2027/06/02
16,58 zł
16,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czekolada Biała Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras
Dostępność

Czekolada Biała Bez Dodatku Cukru 75 g - Torras

Data min. trwałości: 2027/12/13
13,49 zł
17,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Kakao Ceremonialne Tabliczka Bio 50 g - Cocoa
Dostępność

Kakao Ceremonialne Tabliczka Bio 50 g - Cocoa

Data min. trwałości: 2027/07/11
19,79 zł
39,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Kakao w czekoladzie

Im większa zawartość kakao, tym bardziej korzystne właściwości ma czekolada. Kakao jest bogate w przeciwutleniacze i inne składniki odżywcze, które mogą mieć korzystny wpływ na zdrowie. Wybieraj czekolady o wysokiej zawartości kakao, które mają minimalnie przetworzone ziarna kakaowca.

czekolada

Tłuszcze w czekoladzie

Warto zwracać uwagę na rodzaj tłuszczu używanego w czekoladzie. Wybieraj czekolady, które zawierają zdrowe tłuszcze roślinne, takie jak masło kakaowe lub olej kokosowy, a unikaj tłuszczów trans i częściowo uwodornionych olejów roślinnych.

Dodatki w czekoladach

Niektóre czekolady mogą zawierać dodatki, takie jak orzechy, suszone owoce czy nasiona. Jeśli dodatki są naturalne i niskie w dodatkowy cukier, mogą one dodać wartości odżywczych do czekolady. Upewnij się jednak, że nie są obłożone czekoladą mleczną lub cukrowymi polewami.

Jeśli zależy Ci na aspektach zrównoważonego rozwoju i sprawiedliwego handlu, zwróć uwagę na czekolady pochodzące z upraw ekologicznych i posiadające certyfikat fair trade.

gorzka czekolada

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops