Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zioła

Gojnik Ziele 50 g - Natura Wita

GOJNIK ZIELE Suplement diety Zwany także herbatką górską. Susz ziołowy. Masa netto: 50 g Składniki: Gojnik ziele (Sideritis raeseri). Zalecane dzienne spożycie: Łyżka stołowa rozdrobnionego gojnika ziele (1,5 g) 2 razy dziennie. Najlepsze efekty przynosi systematyczne spożywanie produktu. Sposób przygotowania: Z opakowania wyjąć ziele gojnika i rozdrobnić. Wsypać do szklanki 1 łyżkę stołową rozdrobnionego suszu (1,5 g), zalać 200 ml świeżo zagotowanej wody. Zaparzać pod przykryciem 8-10 minut. Stosować 2 razy dziennie. Napar znakomicie smakuje także z dodatkiem miodu i plasterka cytryny. Dobrze schłodzony jest napojem orzeźwiającym.  Warunki przechowywania: W temperaturze pokojowej, w szczelnym opakowaniu (np. puszka, słoik), w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz dzieci do 1 roku życia.     Producent: Natura Wita Sp. z o.o. Kopernia 9 28-400 PińczówDo sprawdzenia

19,99 zł
50 g ( 39,98 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury

OSTROPEST PLAMISTY ZIARNO EKO Suplement diety Masa netto: 200 g Składniki: Ostropest plamisty ziarno (Silybum marianum)* 100%   *produkt rolnictwa ekologicznego Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Polska   Zalecane dzienne spożycie: Nasiona ostropestu najlepiej zmielić, rozbić, zmiażdżyć. Pić 3 razy dziennie po 1 filiżance naparu, przygotowanego z 1 łyżeczki nasion ostropestu (4 g) na szklankę wody. Porcja dzienna (3 łyżeczki) zawiera 12 g nasion ostropestu. Można stosować jako dodatek do sałatek lub musli. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. Zrównoważony tryb życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość odżywcza 100 g RWS* Wartość energetyczna 1390 kJ / 332 kcal 17% Tłuszcz 13,0 g 18% w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,0 g 0% Węglowodany 5,2 g 2% w tym cukry 3,5 g 4% Białko 35,0 g 70% Sól 0,1 g 2% *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73, 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

13,99 zł
200 g ( 7,00 zł za 100 g )
Herbatka Liść Morwy Białej Krojony 100 g - Targroch

LIŚĆ MORWY BIAŁEJ - HERBATKA Masa netto: 100 g Składniki: Liście morwy białej krojone 100% Kraj pochodzenia: Polska Informacja dla alergików: Możliwa obecność: sezamu, soi, glutenu, orzeszków ziemnych, różnych orzechów. Warunki przechowania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Sposób użycia: 1 łyżeczkę liści morwy białej zalać szklanką wrzątku. Patrzyć pod przykryciem przez 5-10 minut. Napój po przecedzeniu można pić sam lub dodać do niego cytrynę, imbir lub cynamon.     Producent: Tar-Groch-Fil T. Krakowski, M.Kijowski, E.Drożdż, J. Drożdż sp.j. Filipowice 161 32-840 ZakliczynDo sprawdzenia

9,99 zł
100 g ( 9,99 zł za 100 g )
Ziele Damiana Liść Cięty 100 g - Vitafarm

ZIELE DAMIANA LIŚĆ CIĘTY Masa netto: 100 g Składniki: Ziele Damiana liść cięty 100% Informacja o alergenach: Produkt może zawierać sezam i różne orzechy. Kraj pochodzenia: Meksyk Warunki przechowania: Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu. Sposób użycia: 2 łyżeczki produktu zalać szklanką wrzątku, parzyć 3 minuty. Po zaparzeniu odcedzić. Dla poprawy smaku można pić z dodatkiem miodu.     Producent: Vitafarm sp. z o.o. Wyszyńskiego 48, 87-600 Lipno Do sprawdzenia

18,09 zł
100 g ( 18,09 zł za 100 g )
Moringa Liście Bio 100 g - Batom

MORINGA LIŚCIE BIO Masa netto: 100 g Składniki: Suszone liście moringa* 100%   * składniki ekologiczne Jednostka certyfikująca: PL-EKO-03 Pochodzenie składników: Rolnictwo spoza UE   Informacja dla alergików: Produkt może zawierać zboża zawierające gluten, orzechy, sezam. Sposób użycia: 1 łyżeczkę zalać filiżanką gorącej wody i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia (10- 15 minut). Warunki przechowania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży.     Producent: BATOM PL Józef Leśniak ul. Fieldorfa-Nila 17 31-209 KrakówDo sprawdzenia

13,58 zł
100 g ( 13,58 zł za 100 g )
Czarcie Żebro Ziele Cięte 100 g - Nanga

CZARCIE ŻEBRO ZIELE CIĘTE Masa netto: 100 g Składniki: Czarcie żebro 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: 1 łyżkę ziela zalać szklanką wrzątku. Przykryć i parzyć 20 minut. Przecedzić. Spożywać 2 razy dziennie po szklance naparu. Czarcie żebro warto komponować w naparach razem z: karczochem, mniszkiem, rzepikiem, wilżyną, wiązówką, topolą, lukrecją i kolcoroślą. Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na roślinę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.     Producent: NANGA Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 Blękwit Do sprawdzenia

19,59 zł
100 g ( 19,59 zł za 100 g )
Wrotycz Ziele Mielone 100 g - Nanga

WROTYCZ ZIELE MIELONE Dziko rosnące. Masa netto: 100 g Składniki: Wrotycz ziele mielone (Tanacethum vulgare) Kraj pochodzenia: Polska Przygotowanie naparu: 1/2 - 1 łyżeczkę mielonego ziela zalać niewielką ilością wrzącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Pić 2 - 4 razy dziennie, zaczynając na czczo. Warunki przechowania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować produktu w okresie ciąży oraz laktacji.       Producent: Nanga Przemysław Figura ul. Zamkowa 97, 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

12,39 zł
100 g ( 12,39 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski 60 Kapsułek - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI Suplement diety  Bez dodatku wypełniaczy, barwników, konserwantów. Masa netto: 30 g (60 kapsułek) Składniki: Ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) standaryzowany na 0,8% eleuterozydów, zmielony korzeń żeń-szenia syberyjskiego, kapsułka celulozowa. Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka raz lub dwa razy dziennie, rano i przed obiadem.   Zawartość w dziennej porcji (2 kapsulki): 400 mg ekstraktu z korzenia i 400 mg zmielonego korzenia żeń-szenia syberyjskiego.   Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temp. pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chroń przed światłem i wilgocią. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla małych dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.  Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.       Producent: Nanga Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 Blękwit Do sprawdzenia

28,99 zł
60 kaps. ( 0,48 zł za 1 kaps. )
Wrotycz Ziele Cięte Dziko Rosnący 250 g - Nanga

WROTYCZ ZIELE DZIKO ROSNĄCE Masa netto: 250 g Składniki: Wrotycz ziele cięte (Tanacethum vulgare). Kraj pochodzenia: Polska Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować w okresie ciąży I laktacji. Sposób przygotowania: Napar: 1 - 2 łyżeczki ziela zalać szklanką wrzącej wody. Odstawić na 30 minut pod przykryciem. Przecedzić. Pić 2-4 razy dziennie po 1 szklance, w tym pierwszą na czczo.       Producent: Nanga Przemysła Figura ul. Zamkowa 97, 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

19,89 zł
250 g ( 7,96 zł za 100 g )
Wrotycz Ziele Cięte Dziko Rosnący 100 g - Nanga

WROTYCZ ZIELE CIĘTE Dziko rosnące Masa netto: 100 g Składniki: Wrotycz ziele cięte. Kraj pochodzenia: Polska Sposób przygotowania: 1 - 2 łyżeczki ziela zalać szklanką wrzącej wody. Odstawić na 30 minut pod przykryciem. Przecedzić. Pić 2-4 razy dziennie po 1 szklance, zaczynając na czczo. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Środki ostrożności: Nie stosować w okresie ciąży i laktacji.       Producent: Nanga Przemysła Figura ul. Zamkowa 97, 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

11,89 zł
100 g ( 11,89 zł za 100 g )
Piołun Ziele Dziko Rosnące 100 g - Nanga

PIOŁUN ZIELE  Dziko rosnące Masa netto: 100 g Składniki: Piołun ziele 100%. Kraj pochodzenia: Polska Środki ostrożności: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i laktacji. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Sposób użycia: 1 łyżkę ziela zalać 1 szklanką wrzącej wody, przykryć, odstawić na 30 minut. Spożywać 1 szklankę naparu dziennie podzieloną na kilka małych porcji.     Producent: Nanga Przemysław Figura ul. Zamkowa 97 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

14,79 zł
100 g ( 14,79 zł za 100 g )
Mieszanka Ziołowa Zdrowe Jelita 100 g - Nanga

MIESZANKA ZIOŁOWA ZDROWE JELITA Mieszanka ziołowa. Masa netto: 100 g Składniki: babka płesznik nasiona mielone (Plantago psyllium), babka jajowata nasiona i łupiny mielone (Plantago ovata), pau d'arco kora mielona (Tabebuia impetiginosa), inulina, ostropest plamisty nasiona mielone (Silybum marianum), pieprz cayenne. Sposób użycia: 1-2 łyżeczki mieszanki zalać szklanką letniej wody i wymieszać. Pozostawić na 5 minut, po czym ponownie wymieszać i wypić zawartość. Stosować 2 razy dziennie, np. 2 godziny po posiłkach. Spożycie mieszanki z samego rana może powodować uczucie pełności w ciągu dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temp. pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników mieszanki. Mieszanka może ograniczać wchłanianie innych związków z przewodu pokarmowego - zachowaj odstęp 2-3 godziny od leków i suplementów.     Producent: NANGA Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 Blękwit Do sprawdzenia

18,09 zł
100 g ( 18,09 zł za 100 g )
Liść Damiana Cięty 100 g - Nanga

LIŚĆ DAMIANA CIĘTY Masa netto: 100 g Składniki: liście damiana 100%. Kraj pochodzenia: Meksyk Sposób przygotowania: 1-2 łyżeczki ziela zalać szklanką wrzącej wody, przykryć i odstawić na 10-15 minut. Taki napar pij  2-3 razy dziennie. Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, nadwrażliwość na roślinę. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym.      Producent: Nanga Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 Blękwit Do sprawdzenia

24,99 zł
100 g ( 24,99 zł za 100 g )

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops