Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zioła

Chmiel Szyszki EKO 20 g - Dary Natury

CHMIEL SZYSZKI EKO Herbatka ekologiczna ziołowa. Masa netto: 20 g Składniki: szyszki chmielu zwyczajnego*.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Polska   Sposób użycia: Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na ok. 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

9,29 zł
20 g ( 46,45 zł za 100 g )
Herbatka Ziołowa SZAŁWIA FIX 30 g (20 Saszetekx 1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA SZAŁWIA FIX Masa netto: 30 g (20 x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony liść szałwii -100%. Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Nie zaleca się spożywania herbatki w nadmiarze i przez okres dłuższy niż 2 tygodnie. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 989 kJ/ 241 kcal Tłuszcz: 4,41 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,43 g Węglowodany: 10,53 g - w tym cukry: 3,58 g Błonnik: 55,70 g Białko: 11,83 g Sól: 0,01 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" SA ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa MELISA FIX 40 g (20 Saszetek x2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA MELISA FIX Masa netto: 40 g (20 saszetek x 2 g) Składniki: suszony, krojony liść melisy lekarskiej 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 988 kJ/ 238 kcal Tłuszcz: 1,91 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,60 g Węglowodany: 13,95 g - w tym cukry: 4,12 g Błonnik: 44,39 g Białko: 19,13 g Sól: 0,01 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa MIĘTA FIX 40 g (20 Saszetek x2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA MIĘTA FIX Masa netto: 40 g (20 saszetek x 2 g) Składniki: suszony, krojony liść mięty pieprzowej 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1033 kJ/ 249 kcal Tłuszcz: 2,29 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,00 g Węglowodany: 17,88 g - w tym cukry: 3,94 g Błonnik: 44,97 g Białko: 16,73 g Sól: 0,35  g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa POKRZYWA FIX 30 g (20 Saszetek x1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA POKRZYWA FIX Masa netto: 30 g (20 saszetek x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony liść pokrzywy zwyczajnej 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 971 kJ/ 234 kcal Tłuszcz: 2,24 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,81 g Węglowodany: 5,46 g - w tym cukry: 4,38 g Błonnik: 43,02 g Białko: 26,56 g Sól: 0,02  g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa RUMIANEK FIX 30 g (20 Saszetekx 1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA RUMIANEK FIX Masa netto: 30 g (20 saszetek x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony kwiat rumianku pospolitego 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1124 kJ/ 273 kcal Tłuszcz: 7,69 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,99 g Węglowodany: 10,92 g - w tym cukry: 4,32 g Błonnik: 52,43 g Białko: 13,76 g Sól: 0,05  g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Pokrzywa Liść Suszony 15 g - Becla

POKRZYWA LIŚĆ SUSZONY Suszona ciepłym powietrzem. Produkt naturalny, niesiarkowany, niekonserwowany, sortowany i pakowany ręcznie. Masa netto: 15 g Składniki: 100% suszonej pokrzywy. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: pokrzywę zalać wrzątkiem i parzyć pod przykryciem ok. 5-10 minut. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu.     Producent: PPHU "AWB" Alina Becla 37-123 Handzlówka 3a Do sprawdzenia

7,89 zł
15 g ( 52,60 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 50 g - Planteon

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Suplement diety Masa netto: 50 g Składniki: żen-szeń syberyjski korzeń (Eleutherococcus senticosus). Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, seler, gorczycę, sezam, orzeszki ziemne, orzechy. Kraj pochodzenia: Chiny Zalecane dzienne spożycie: Spożywać w postaci naparu: 1 g suszu (około 1 łyżeczka) zalać 150 ml wrzącej wody. Zaparzać 10 min, przecedzić. Spożywać 1 raz dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Zawartość korzenia żeń-szenia syberyjskiego w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi 1,0 g.   Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. do 25ºC, w suchym i zacienionym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować dłużej niż 2 miesiące. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji, osób z nadciśnieniem tętniczym oraz w przypadku nadwrażliwości na produkt. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.     Producent: Planteon sp. z o.o. Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

6,16 zł
50 g ( 12,32 zł za 100 g )
Dąb Kora Cięta 50 g - Planteon

DĄB KORA CIĘTA Dąb szypułkowy i bezszypułkowy to potężnych rozmiarów, długowieczne drzewo z rodziny bukowatych porastające obszar Europy i południowo-wschodniej Azji. Korę dębu otrzymuje się z młodych pni i gałęzi dębu. Masa netto: 50 g Składniki: 100% dąb kora. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, seler, gorczycę, sezam, orzeszki ziemne, orzechy. Sposób użycia: Wywar z kory dębowej (50 g kory na 1,5 wody, gotować 30 minut), wypijany 3-4 razy dziennie po 1 łyżce stołowej. Napar - zewnętrznie do przemywania, okładów i roztworów do płukania stosuje się napar przygotowany z 20 g kory na 1 litr wody. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu.     Producent: Planteon sp. o.o. Borków Stary 11 62-817 Żelazków Do sprawdzenia

5,51 zł
50 g ( 11,02 zł za 100 g )
Babka Lancetowata Liść Cięty 50 g - Planteon

BABKA LANCETOWATA LIŚĆ CIĘTY Masa netto: 50 g Składniki: babka lancetowata. Kraj pochodzenia: Polska Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, seler, gorczycę, sezam, orzeszki ziemne, orzechy.  Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu.     Producent: Planteon sp. z o.o. Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

5,25 zł
50 g ( 10,50 zł za 100 g )
Wrotycz Ziele Cięte 50 g Planteon

WROTYCZ ZIELE CIĘTE Charakteryzuje się intensywnym zapachem - gorzkawym, oleistym, przypominającym kamforę. W przypadku picia naparu warto połączyć wrotycz pospolity, (w ilości poniżej 1 łyżeczki surowca dziennie) z innymi ziołami, takimi jak macierzanka tymianek czy piołun. Ciekawostką jest, że odwar z ziela nadaje się do ekologicznego zwalczania stonki ziemniaczanej czy mszyc. Zawarty w roślinie tujon w wyższych stężeniach jest toksyczny, dlatego też to zioło wymagające ostrożności i doświadczenia. Masa netto: 50 g Składniki: 100% wrotycz ziele (Tanacethum vulgare). Kraj pochodzenia: Polska Informacja dla alergików: Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten, seler, gorczycę, sezam, orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu. Przeciwwskazania: Wrotyczu nie mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące piersią. W przypadku wystąpienia nadwrażliwości należy niezwłocznie odstawić wrotycz. Przekroczenie zalecanej dziennej dawki do spożycia może spowodować zatrucie organizmu. Stosowanie: 1-2 łyżeczki ziela wrotyczu zalewamy 250ml wrzącej wody i odstawiamy na 30 minut do zaparzenia (pod przykryciem). Po przecedzeniu napar jest gotowy do picia. Możemy go pić w ilości 1 szklanki 2-4 razy dziennie. Należy pamiętać, żeby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.     Producent: PW Rekord Józef Szwajkowski Borków Stary 11 62-817 ŻelazkówDo sprawdzenia

4,99 zł
50 g ( 9,98 zł za 100 g )
Pokrzywa Suszona Cięta 30 g - Big Nature

POKRZYWA SUSZONA CIĘTA Masa netto: 30 g Składniki: Ziele pokrzywy 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gorczycę,gluten, orzechy, sezam, seler. Kraj pochodzenia: Albania Sposób użycia: 1 łyżeczkę ziela pokrzywy umieścić w kubku i zalać wrzącą wodą. Parzyć pod przykryciem od 5-8 minut. Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. pokojowej w suchym, zamkniętym i zacienionym miejscu.     Producent: Mix Brands sp. z o.o. ul. Odlewnicza 7 03-231 Warszawa   Do sprawdzenia

4,49 zł
30 g ( 14,97 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Mielony Suplement Diety 100 g NaturaVena

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY – SUPLEMENT DIETY Jednoskładnikowy suplement diety w postaci odtłuszczonego, mielonego ziarna ostropestu plamistego. Produkt zawiera sylimarynę oraz charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika i białka. Ostropest plamisty przyczynia się do ochrony wątroby oraz wspomaga trawienie i oczyszczanie organizmu. Zalecana dzienna porcja: 6 g, czyli 2 miarki dołączone do produktu. Sposób użycia: 2 miarki produktu zalać 250 ml gorącej, ale nie wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 15 minut. Zawartość sylimaryny w zalecanej dziennej porcji: 267,6 mg. Masa netto: 100 g Składniki: odtłuszczone mielone ziarno ostropestu plamistego (Silybum marianum) 100 %. Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1130 kJ / 270 kcal Tłuszcz: 7,7 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,6 g Węglowodany: 5,8 g w tym cukry: 1,2 g Błonnik: 53 g Białko: 20 g Sól: 0,03 g Zawartość sylimaryny w 100 g produktu: 4460 mg Dystrybutor: Bio Planet S.A. Wilkowa Wieś 7 05-084 Leszno k. Warszawy Do sprawdzenia

2,79 zł
100 g ( 2,79 zł za 100 g )

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops