Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zioła

Herbatka Ziołowa POKRZYWA BIO FIX 30 g (20x 1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA POKRZYWA BIO FIX Masa netto: 30 g (20 x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony liść pokrzywy zwyczajnej BIO – 100%   Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu występuje w przypadku spożycia naparu z 1 saszetki 3 razy dziennie. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza produktu: Wartość odżywcza w 100 g w porcji 1,5 g (1 saszetka) Wartość energetyczna 971 kJ/234 kcal 15 kJ/4 kcal Tłuszcz 2,24 g 0,03 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,81 g 0,01 g Węglowodany 5,46 g 0,08 g w tym cukry 4,38 g 0,07 g Błonnik 43,02 g 0,65 g Białko 26,56 g 0,40 g Sól 0,02 g 0 g       Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" SA ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

9,99 zł
30 g ( 33,30 zł za 100 g )
Herbatka Ziołowa RUMIANEK BIO FIX 30 g (20x 1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA RUMIANEK BIO FIX Masa netto: 30 g (20 x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony kwiat rumianku pospolitego BIO – 100%   Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu występuje w przypadku spożycia naparu z 1 saszetki 3 razy dziennie. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza produktu: Wartość odżywcza W 100 g W porcji 1,5 g ( 1 saszetka ) Wartość energetyczna 1124 kJ/273 kcal 17 kJ/4 kcal Tłuszcz 7,69 g 0,12 g W tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,99 g 0,03 g Węglowodany 10,92 g 0,16 g W tym cukry 4,32 g 0,06 g Błonnik 52,43 g 0,79 g Białko 13,76 g 0,21 g sól 0,05 g 0 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" SA ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

10,89 zł
30 g ( 36,30 zł za 100 g )
Caigua Owoc Mielony 100 g - LuciVita

CAIGUA OWOC MIELONY Nie zawiera konserwantów ani barwników. Masa netto: 100 g Składniki: drobno mielony suszony owoc Cyclanthera pedata. Kraj pochodzenia: Peru Propozycja przygotowania: rozmieszać 3 g (1/3 łyżeczki) w pół litra płynu i wypić - najlepiej przed śniadaniem.  Warunki przechowywania: Przechowywać zamknięte w chłodnym, suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Wskazania i przeciwwskazania, dawkowanie i czas kuracji należy skonsultować ze specjalistą.     Producent: SOLIA spol. s.r.o. Rybna 716/24 110 00 Praha 1 - Stare mesto, Ceska republika Do sprawdzenia

38,00 zł
100 g ( 38,00 zł za 100 g )
Gojnik Ziele 50 g - Natura Wita

GOJNIK ZIELE Suplement diety Zwany także herbatką górską. Susz ziołowy. Masa netto: 50 g Składniki: Gojnik ziele (Sideritis raeseri). Zalecane dzienne spożycie: Łyżka stołowa rozdrobnionego gojnika ziele (1,5 g) 2 razy dziennie. Najlepsze efekty przynosi systematyczne spożywanie produktu. Sposób przygotowania: Z opakowania wyjąć ziele gojnika i rozdrobnić. Wsypać do szklanki 1 łyżkę stołową rozdrobnionego suszu (1,5 g), zalać 200 ml świeżo zagotowanej wody. Zaparzać pod przykryciem 8-10 minut. Stosować 2 razy dziennie. Napar znakomicie smakuje także z dodatkiem miodu i plasterka cytryny. Dobrze schłodzony jest napojem orzeźwiającym.  Warunki przechowywania: W temperaturze pokojowej, w szczelnym opakowaniu (np. puszka, słoik), w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować w przypadku uczulenia na składniki preparatu. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz dzieci do 1 roku życia.     Producent: Natura Wita Sp. z o.o. Kopernia 9 28-400 PińczówDo sprawdzenia

19,99 zł
50 g ( 39,98 zł za 100 g )
Cytryniec Chiński Owoc Premium 100 g - Nanga

CYTRYNIEC CHIŃSKI OWOC PREMIUM Masa netto: 100 g Składniki: Owoc cytryńca chińskiego 100% Kraj pochodzenia: Chiny Sposób użycia: Napar: 1 łyżeczkę owoców zalać szklanką wrzącej wody. Parzyć pod przykryciem 15 minut. Spożywać 2 razy dziennie po szklance naparu. Owoce cytryńca można także dodawać do potraw, w całości lub po zmieleniu.  Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie zaleca się stosować  w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

45,99 zł
100 g ( 45,99 zł za 100 g )
Chmiel Szyszki EKO 20 g - Dary Natury

CHMIEL SZYSZKI EKO Herbatka ekologiczna ziołowa. Masa netto: 20 g Składniki: szyszki chmielu zwyczajnego*.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: PL-EKO-01 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Polska   Sposób użycia: Jedną łyżeczkę zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na ok. 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.     Producent: Dary Natury sp. z o.o. Koryciny 73 17-315 GrodziskDo sprawdzenia

9,29 zł
20 g ( 46,45 zł za 100 g )
Chanca Piedra Ziele 40 g - LuciVita

CHANCA PIEDRA ZIELE Nie zawiera konserwantów ani barwników. Masa netto: 40 g Składniki: suszony liść Phyllanthus niruri. Kraj pochodzenia: Peru Propozycja przygotowania: 1 łyżkę ziela namoczyć w litrze zimnej wody, a następnie gotować ok. 5 minut, odstawić na 5 minut i odcedzić. Pić wywar. Warunki przechowywania: Przechowywać zamknięte w chłodnym, suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Produkt nie może zastępować zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Wskazania i przeciwwskazania, dawkowanie i czas kuracji należy skonsultować ze specjalistą.     Producent: SOLIA spol. s.r.o. Rybna 716/24 110 00 Praha 1 - Stare mesto, Ceska republikaDo sprawdzenia

19,91 zł
40 g ( 49,78 zł za 100 g )
Dyptam Korzeń Cięty 50 g - Nanga

DYPTAM KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 50 g Składniki: Korzeń dyptamu 100%. Kraj pochodzenia: Chiny Sposób użycia: Odwar: 1-2 g korzenia zalać szklanką wody. Doprowadzić do wrzenia i gotować przez 5 minut pod przykryciem na małym ogniu. Odstawić na 20 minut, przecedzić. Wypijać 2 razy dziennie po szklance odwaru. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji. Podczas stosowania nie należy się opalać.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

25,99 zł
50 g ( 51,98 zł za 100 g )
Pokrzywa Liść Suszony 15 g - Becla

POKRZYWA LIŚĆ SUSZONY Suszona ciepłym powietrzem. Produkt naturalny, niesiarkowany, niekonserwowany, sortowany i pakowany ręcznie. Masa netto: 15 g Składniki: 100% suszonej pokrzywy. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: pokrzywę zalać wrzątkiem i parzyć pod przykryciem ok. 5-10 minut. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu.     Producent: PPHU "AWB" Alina Becla 37-123 Handzlówka 3a Do sprawdzenia

7,89 zł
15 g ( 52,60 zł za 100 g )
Tarczyca Bajkalska Korzeń Cięty 50 g - Nanga

TARCZYCA BAJKALSKA POLSKA KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 50 g Składniki: korzeń tarczycy bajkalskiej 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Odwar: 1 łyżkę korzeni zalać szklanką wody, doprowadzić do wrzenia i gotować 5 minut na małym ogniu. Odstawić na 30 minut i przecedzić. Przed zalaniem wodą można skropić korzenie spirytusem, aby wyciągnąć z nich więcej związków czynnych. Odwar spożywać 1-2 razy dziennie po szklance. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

37,99 zł
50 g ( 75,98 zł za 100 g )
Gojnik Herbata Mursalska BIO 22 g - New Age Food

GOJNIK HERBATA MURSALSKA BIO Mursalska herbata rosnąc w jej naturalnym zasięgu na skałach Durduga blisko wioski Trigrad (Góry Rodopy) - w ekologiczno czystym rejonie 1500 m. n. p. m. z unikalnym aromatem i wartościowymi składnikami. Masa netto: 22 g Składniki: herbata mursalska* 100%.   * Składniki z certyfikowanej uprawy ekologicznej Jednostka certyfikująca: BG-BIO-02 Pochodzenie surowców: Rolnictwo Bułgaria   Sposób użycia: 1 źdźbło gotujemy przez 5 minut w 250 ml. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.  Do sprawdzenia

18,09 zł
22 g ( 82,23 zł za 100 g )
Cordyceps (Kordyceps Chiński) Mielony 50 g - Nanga

CORDYCEPS (KORDYCEPS CHIŃSKI) MIELONY  Masa netto: 50 g Składniki: mielony kordyceps chiński 100%. Kraj pochodzenia: Chiny Sposób użycia: Przyjmować doustnie od 0,5 do 4 g na dobę. Przez zażyciem rozpuścić w niewielkiej ilości wody. W przypadku przyjmowania dawki wyższej niż 1 g na dobę, warto ją rozłożyć na kilka porcji, aby zapewnić optymalne wchłanianie. Pierwszą porcję najlepiej przyjmować rano na czczo, 30 minut przed śniadaniem. 1 miarka (1 ml) odpowiada około 0,5 g cordycepsu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

49,99 zł
50 g ( 99,98 zł za 100 g )
Wszewłoga Górska Cięta Czysta 25 g - Nanga

WSZEWŁOGA GÓRSKA KORZEŃ CIĘTY  Masa netto: 25 g Składniki: Korzeń wszewłogi górskiej 100%. Kraj pochodzenia: Niemcy Sposób użycia: 1 łyżkę korzeni zalać 1 szklanką wrzącej wody, parzyć pod przykryciem 20 minut, przecedzić. Pić 2-3 razy dziennie po szklance naparu przez 3 tygodnie; powtarzać raz na kwartał. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji. W czasie zażywania preparatów z Meum nie należy się opalać.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

28,57 zł
25 g ( 114,28 zł za 100 g )

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops