Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zioła

Ostropest Plamisty Mielony Suplement Diety 100 g NaturaVena

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY – SUPLEMENT DIETY Jednoskładnikowy suplement diety w postaci odtłuszczonego, mielonego ziarna ostropestu plamistego. Produkt zawiera sylimarynę oraz charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika i białka. Ostropest plamisty przyczynia się do ochrony wątroby oraz wspomaga trawienie i oczyszczanie organizmu. Zalecana dzienna porcja: 6 g, czyli 2 miarki dołączone do produktu. Sposób użycia: 2 miarki produktu zalać 250 ml gorącej, ale nie wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez 15 minut. Zawartość sylimaryny w zalecanej dziennej porcji: 267,6 mg. Masa netto: 100 g Składniki: odtłuszczone mielone ziarno ostropestu plamistego (Silybum marianum) 100 %. Ostrzeżenia: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1130 kJ / 270 kcal Tłuszcz: 7,7 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,6 g Węglowodany: 5,8 g w tym cukry: 1,2 g Błonnik: 53 g Białko: 20 g Sól: 0,03 g Zawartość sylimaryny w 100 g produktu: 4460 mg Dystrybutor: Bio Planet S.A. Wilkowa Wieś 7 05-084 Leszno k. Warszawy Do sprawdzenia

2,79 zł
100 g ( 2,79 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Big Nature

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY Masa netto: 1 kg Składniki: ostropest mielony 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gorczycę, gluten, orzechy, nasiona sezamu i selera. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: można stosować jako dodatek do owsianki, jogurtów, koktajli, soków i innych dań. Warunki przechowywania: Przechowywać w temp. pokojowej, w suchym i zacienionym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1669 kJ/ 395,8 kcal Tłuszcz: 10 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,6 g Węglowodany: 49 g - w tym cukry: 2 g Białko: 27 g Sól: 0,4 g     Producent: MIX BRANDS sp. z o.o. ul. Odlewnicza 7 03-231 WarszawaDo sprawdzenia

18,99 zł
1000 g ( 1,90 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

OSTROPEST PLAMISTY ZIARNO Masa netto: 1 kg Składniki: ostropest plamisty 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1256 kJ/ 302 kcal Tłuszcz: 11 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 5,1 g - w tym cukry: 3,4 g Błonnik: 26 g Białko: 34 g Sól: 0,1 g   Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 Wiązowna Do sprawdzenia

18,09 zł
1000 g ( 1,81 zł za 100 g )
Ostropest Plamisty Mielony 1 kg - Naturalnie Zdrowe

OSTROPEST PLAMISTY MIELONY Masa netto: 1 kg Składniki: ostropest plamisty 100%. Informacja dla alergików: Produkt może zawierać gluten, sezam, gorczycę, orzeszki ziemne, inne orzechy. Kraj pochodzenia: Polska Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1256 kJ/ 302 kcal Tłuszcz: 11 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g Węglowodany: 5,1 g - w tym cukry: 3,4 g Błonnik: 26 g Białko: 34 g Sól: 0,1 g   Producent: Naturalnie Zdrowe sp. z o.o. ul. Lubelska 87c 05-462 WiązownaDo sprawdzenia

15,34 zł
1000 g ( 1,53 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski 60 Kapsułek - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI Suplement diety  Bez dodatku wypełniaczy, barwników, konserwantów. Masa netto: 30 g (60 kapsułek) Składniki: Ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) standaryzowany na 0,8% eleuterozydów, zmielony korzeń żeń-szenia syberyjskiego, kapsułka celulozowa. Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka raz lub dwa razy dziennie, rano i przed obiadem.   Zawartość w dziennej porcji (2 kapsulki): 400 mg ekstraktu z korzenia i 400 mg zmielonego korzenia żeń-szenia syberyjskiego.   Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temp. pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chroń przed światłem i wilgocią. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla małych dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.  Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.       Producent: Nanga Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 Blękwit Do sprawdzenia

28,99 zł
60 kaps. ( 0,48 zł za 1 kaps. )
Herbatka Ziołowa LIPA BIO FIX 40 g (20x 2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA LIPA BIO FIX Masa netto: 40 g (20 x 2 g) Składniki: suszony, krojony kwiat lipy BIO – 100%   Jednostka certyfikująca: PL-EKO-07 Pochodzenie surowców: Rolnictwo UE   Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie po 1 szklance naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu występuje w przypadku spożycia naparu z 1 saszetki 3 razy dziennie. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza produktu: Wartość odżywcza W 100 g W porcji 2,0 g ( 1 saszetka ) Wartość energetyczna 961 kJ/234 kcal 19 kJ/5 kcal Tłuszcz 1,67 g 0,03 g W tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,92 g 0,02 g Węglowodany 15,10 g 0,30 g W tym cukry 8,52 g 0,17 g Błonnik 58,39 g 1,17 g Białko 10,33 g 0,21 g sól 0,01 g 0 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" SA ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

9,44 zł
20 szt. ( 0,47 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa LIPA FIX 40 g (20 Saszetekx 2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA LIPA FIX Masa netto: 40 g (20 saszetek x 2 g) Składniki: suszony, krojony kwiat lipy 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 961 kJ/ 234 kcal Tłuszcz: 1,67 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,92 g Węglowodany: 15,10 g - w tym cukry: 8,52 g Błonnik: 58,39 g Białko: 10,33 g Sól: 0,01 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,94 zł
20 szt. ( 0,40 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa MORWA FIX 48 g (24 Saszetki x2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA MORWA FIX Suplement diety Masa netto: 48 g (24 saszetki x 2 g) Składniki: suszony, krojony liść morwy białej 100%. Zalecane dzienne spożycie: Napar z 1 saszetki pić 3 razy dziennie, bezpośrednio przed posiłkiem lub na jego początku. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5 minut.   Zawartość w dziennej porcji: Składniki Napar z 1 saszetki (2 g) Napar z 3 saszetek (6 g) Liść morwy 2 g 6 g   Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania produktu, występuje w przypadku spożycia naparu z 3 saszetek dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Nie należy stosować u osób nadwrażliwych na liść morwy. Produkt nie powinien być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią.     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

9,59 zł
24 szt. ( 0,40 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa SZAŁWIA FIX 30 g (20 Saszetekx 1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA SZAŁWIA FIX Masa netto: 30 g (20 x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony liść szałwii -100%. Sposób przygotowania: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Nie zaleca się spożywania herbatki w nadmiarze i przez okres dłuższy niż 2 tygodnie. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 989 kJ/ 241 kcal Tłuszcz: 4,41 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,43 g Węglowodany: 10,53 g - w tym cukry: 3,58 g Błonnik: 55,70 g Białko: 11,83 g Sól: 0,01 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" SA ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa MELISA FIX 40 g (20 Saszetek x2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA MELISA FIX Masa netto: 40 g (20 saszetek x 2 g) Składniki: suszony, krojony liść melisy lekarskiej 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 988 kJ/ 238 kcal Tłuszcz: 1,91 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,60 g Węglowodany: 13,95 g - w tym cukry: 4,12 g Błonnik: 44,39 g Białko: 19,13 g Sól: 0,01 g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa MIĘTA FIX 40 g (20 Saszetek x2 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA MIĘTA FIX Masa netto: 40 g (20 saszetek x 2 g) Składniki: suszony, krojony liść mięty pieprzowej 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1033 kJ/ 249 kcal Tłuszcz: 2,29 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,00 g Węglowodany: 17,88 g - w tym cukry: 3,94 g Błonnik: 44,97 g Białko: 16,73 g Sól: 0,35  g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa POKRZYWA FIX 30 g (20 Saszetek x1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA POKRZYWA FIX Masa netto: 30 g (20 saszetek x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony liść pokrzywy zwyczajnej 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 971 kJ/ 234 kcal Tłuszcz: 2,24 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,81 g Węglowodany: 5,46 g - w tym cukry: 4,38 g Błonnik: 43,02 g Białko: 26,56 g Sól: 0,02  g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )
Herbatka Ziołowa RUMIANEK FIX 30 g (20 Saszetekx 1,5 g) -  Herbapol Wrocław

HERBATKA ZIOŁOWA RUMIANEK FIX Masa netto: 30 g (20 saszetek x 1,5 g) Składniki: suszony, krojony kwiat rumianku pospolitego 100%. Sposób przygotowania: Jedną saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, zaparzać pod przykryciem około 5-10 minut. Pić 1-3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.  Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.   Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna: 1124 kJ/ 273 kcal Tłuszcz: 7,69 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,99 g Węglowodany: 10,92 g - w tym cukry: 4,32 g Błonnik: 52,43 g Białko: 13,76 g Sól: 0,05  g     Producent: Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol: S.A. ul. Św. Mikołaja 65/68 50-951 WrocławDo sprawdzenia

7,89 zł
20 szt. ( 0,39 zł za 1 szt. )

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops