Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zioła

Koci Pazur Kora Mielona (Vilcacora) 100 g - Nanga

KOCI PAZUR KORA MIELONA (VILCACORA) Masa netto: 100 g Składniki: koci pazur (Vilcacora) kora mielona 100%. Kraj pochodzenia: Peru Sposób użycia: 1 g mielonej kory (ok. pół łyżeczki) zalać niewielką ilością gorącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Stosować 3 razy dziennie. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

27,99 zł
100 g ( 27,99 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 250 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 250 g Składniki: korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżki surowca zalać 1 szklanką wrzącej wody, odstawić na 45 minut pod przykryciem, przecedzić. Pić rano i w południe po 100-200 ml naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

37,01 zł
250 g ( 14,80 zł za 100 g )
Shatavari Korzeń Cięty 50 g - Nanga

SHATAVARI KORZEN CIĘTY Masa netto: 50 g Składniki: korzeń shatavari 100%. Kraj pochodzenia: Indie Sposób użycia: Odwar: 1-2 łyżeczki surowca zalać 1 szklanką wody lub mleka (może być roślinne), doprowadzić do wrzenia i gotować na małym ogniu pod przykryciem przez 15 minut.Przecedzić. Spożywać 2-3 razy dziennie po szklance odwaru. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

15,59 zł
50 g ( 31,18 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski 60 Kapsułek - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI Suplement diety  Bez dodatku wypełniaczy, barwników, konserwantów. Masa netto: 30 g (60 kapsułek) Składniki: Ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) standaryzowany na 0,8% eleuterozydów, zmielony korzeń żeń-szenia syberyjskiego, kapsułka celulozowa. Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka raz lub dwa razy dziennie, rano i przed obiadem.   Zawartość w dziennej porcji (2 kapsulki): 400 mg ekstraktu z korzenia i 400 mg zmielonego korzenia żeń-szenia syberyjskiego.   Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temp. pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chroń przed światłem i wilgocią. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla małych dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.  Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.       Producent: Nanga Przemysław Figura ul. Pilska 24 77-400 Blękwit Do sprawdzenia

28,99 zł
60 kaps. ( 0,48 zł za 1 kaps. )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Mielony 250 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ MIELONY Masa netto: 250 g Składniki: mielony korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Pół łyżeczki proszku zalać niewielką ilością gorącej wody. Po ostudzeniu wypić razem z osadem. Stosować 1-2 razy dziennie, najlepiej w pierwszej połowie dnia. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

45,99 zł
250 g ( 18,40 zł za 100 g )
Tarczyca Bajkalska Korzeń Cięty 50 g - Nanga

TARCZYCA BAJKALSKA POLSKA KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 50 g Składniki: korzeń tarczycy bajkalskiej 100%. Kraj pochodzenia: Polska Sposób użycia: Odwar: 1 łyżkę korzeni zalać szklanką wody, doprowadzić do wrzenia i gotować 5 minut na małym ogniu. Odstawić na 30 minut i przecedzić. Przed zalaniem wodą można skropić korzenie spirytusem, aby wyciągnąć z nich więcej związków czynnych. Odwar spożywać 1-2 razy dziennie po szklance. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

37,99 zł
50 g ( 75,98 zł za 100 g )
Dyptam Korzeń Cięty 50 g - Nanga

DYPTAM KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 50 g Składniki: Korzeń dyptamu 100%. Kraj pochodzenia: Chiny Sposób użycia: Odwar: 1-2 g korzenia zalać szklanką wody. Doprowadzić do wrzenia i gotować przez 5 minut pod przykryciem na małym ogniu. Odstawić na 20 minut, przecedzić. Wypijać 2 razy dziennie po szklance odwaru. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji. Podczas stosowania nie należy się opalać.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit, ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

25,99 zł
50 g ( 51,98 zł za 100 g )
Mieszanka Robaq 100 g - Herbapol Kraków

MIESZANKA ROBAQ Suplement diety Mieszanka to starannie dobrana kompozycja ziół stanowiąca uzupełnienie codziennej diety.  Masa netto: 100 g Składniki: Ziele tymianku - 30%, trawa cytrynowa - 30%, ziele wrotyczu - 12%, liść mięty pieprzowej - 12%, liść orzecha włoskiego - 12%, ziele piołunu - 4%. Zalecane dzienne spożycie: Osoby dorosłe: wstrząsnąć i dokładnie wymieszać produkt, 1 łyżeczkę mieszanki (ok.5 g) zaparzać wrzątkiem (200 ml) pod przykryciem przez 10 min. Spożywać 2 razy dziennie, pomiędzy posiłkami. Nie stosować dłużej niż 10 dni. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.   Zawartość poszczególnych składników roślinnych w przeliczeniu na zalecaną do spożycia dzienną porcję produktu wynosi odpowiednio: ziele tymianku - 3,0 g, trawa cytrynowa - 3,0 g,  ziele wrotyczu - 1,2 g, liść mięty pieprzowej - 1,2 g, liść orzecha włoskiego - 1,2 g, ziele piołunu – 0,4 g.   Warunki przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.     Producent: Herbapol w Krakowie SA  ul. Chałupnika 14, 31-464 KrakówDo sprawdzenia

19,79 zł
100 g ( 19,79 zł za 100 g )
Ziele Świętego Damiana 100 g - Natura Wita

ZIELE ŚWIĘTEGO DAMIANA Masa netto: 100 g Składniki: ziele Damiana. Kraj pochodzenia: Meksyk Sposób przygotowania: pełną łyżeczkę suszu zalać szklanką gorącej wody,  zaparzać pod przykryciem 10- 15 minut. Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w szczelnym opakowaniu np. puszka, słoik, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią. Przeciwwskazania do stosowania: ciąża, karmienie piersią.     Producent: Natura Wita Sp. z o.o. Kopernia 9 28-400 PińczówDo sprawdzenia

19,95 zł
100 g ( 19,95 zł za 100 g )
Koci Pazur Kora Cięta (Vilcacora) 250 g - Nanga

KOCI PAZUR KORA CIĘTA (VILCACORA) Masa netto: 250 g Składniki: koci pazur (Vilcacora) kora 100%. Kraj pochodzenia: Peru Sposób użycia: Odwar: 2 g kory (ok. 1 łyżka) gotować w szklance wody 15-30 minut. Do gotującego się wywaru wycisnąć nieco soku z cytryny. Wypijać 0,5-1 szklanki odwaru dziennie lub więcej jeśli organizm jest osłabiony. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

41,71 zł
250 g ( 16,68 zł za 100 g )
Żeń-Szeń Syberyjski Korzeń Cięty 100 g - Nanga

ŻEŃ-SZEŃ SYBERYJSKI KORZEŃ CIĘTY Masa netto: 100 g Składniki: korzeń żeń-szenia syberyjskiego 100%. Kraj pochodzenia: Ukraina Sposób użycia: Napar: 1-2 łyżki surowca zalać 1 szklanką wrzącej wody, odstawić na 45 minut pod przykryciem, przecedzić. Pić rano i w południe po 100-200 ml naparu. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Nie stosować wieczorem - może zakłócić zasypianie. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 Złotów  Do sprawdzenia

21,99 zł
100 g ( 21,99 zł za 100 g )
Guduchi Ziele Cięte (Tinospora Cordifolia) 50 g - Nanga

GUDUCHI ZIELE CIĘTE (TINOSPORA CORDIFOLIA) Masa netto: 50 g Składniki: ziele guduchi 100%. Kraj pochodzenia: Indie Sposób użycia: Napar: 1-2 g ziela zalać szklanką wrzącej wody. Przykryć i pozostawić do zaparzenia na 15 minut. Napar można przyjmować 2 do 3 razy dziennie. Nie przekraczać 3-6 g na dzień. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Produkt może obniżać poziom cukru we krwi. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

11,89 zł
50 g ( 23,78 zł za 100 g )
Guduchi Ziele Cięte (Tinospora Cordifolia) 250 g - Nanga

GUDUCHI ZIELE CIĘTE (TINOSPORA CORDIFOLIA) Masa netto: 250 g Składniki: ziele guduchi 100%. Kraj pochodzenia: Indie Sposób użycia: Napar: 1-2 g ziela zalać szklanką wrzącej wody. Przykryć i pozostawić do zaparzenia na 15 minut. Napar można przyjmować 2 do 3 razy dziennie. Nie przekraczać 3-6 g na dzień. Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci! Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim światłem słonecznym. Środki ostrożności: Produkt może obniżać poziom cukru we krwi. Nie należy stosować w okresie ciąży i laktacji.     Producent: NANGA Przemysław Figura Blękwit ul. Pilska 24 77-400 ZłotówDo sprawdzenia

37,86 zł
250 g ( 15,14 zł za 100 g )

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops