Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowe kasze naturalne w MarketBio

Obniżka Oferta-miesiaca
Kuskus Razowy Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kuskus Razowy Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/06/28
14,65 zł
1,47 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Polska Kasza Jaglana Bio 1 kg - Bio Raj
Dostępność

Polska Kasza Jaglana Bio 1 kg - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/01/15
14,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona Bio 1 kg - NaturAvena
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bio 1 kg - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/06/26
15,18 zł
1,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Manna Bio 500 g - Biolife
Dostępność

Kasza Manna Bio 500 g - Biolife

Data min. trwałości: 2027/07/31
7,59 zł
1,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Jaglana Bio 1 kg - BioLife
Dostępność

Kasza Jaglana Bio 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/31
15,49 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Owsiana Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Owsiana Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/27
7,79 zł
1,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/08
7,89 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Bezglutenowa  Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/31
7,89 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Bulgur z Pszenicy Durum 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Kasza Bulgur z Pszenicy Durum 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2028/09/30
15,89 zł
1,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bulgur Kasza Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Bulgur Kasza Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/28
16,79 zł
1,68 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Kukurydziana Bezglutenowa Bio 450 g - Probio
Dostępność

Kaszka Kukurydziana Bezglutenowa Bio 450 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/09/14
7,69 zł
1,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
Kasza Gryczana Krakowska Niepalona Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Krakowska Niepalona Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/04
17,09 zł
1,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Palona Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Palona Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/28
8,69 zł
1,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Kuskus Razowa BIO 1 kg - BATOM
Dostępność

Kasza Kuskus Razowa BIO 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2028/01/27
17,48 zł
1,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Jaglana Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/02
7,39 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Ekologiczna 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Kasza Jaglana Ekologiczna 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/09/17
18,48 zł
1,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana BIO Bezglutenowa 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Kasza Jaglana BIO Bezglutenowa 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,29 zł
1,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Orkiszowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Kasza Orkiszowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
18,79 zł
1,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Biała Niepalona Ekologiczna 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Kasza Gryczana Biała Niepalona Ekologiczna 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/09/15
18,99 zł
1,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Manna Farina Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Manna Farina Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/31
9,59 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Palona Bio 1,5 kg - Big Nature
Dostępność

Kasza Gryczana Palona Bio 1,5 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/02/20
28,99 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 500 G - Bio Raj
Dostępność

Kasza Gryczana Niepalona Bezglutenowa Bio 500 G - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/08/04
9,79 zł
1,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Naturavena
Dostępność

Kasza Gryczana Palona Bio 1 kg - Naturavena

Data min. trwałości: 2027/07/29
19,79 zł
1,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops