Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Zdrowe kasze naturalne w MarketBio

Obniżka
Kasza Bulgur Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Bulgur Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/28
9,99 zł
2,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Krakowska Niepalona Bio  500 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Gryczana Krakowska Niepalona Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/06
9,99 zł
2,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Orkiszowa Gruba 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Kasza Orkiszowa Gruba 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/03/25
19,99 zł
2,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Kuskus Razowy Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Kuskus Razowy Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/05/27
8,29 zł
2,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Kasza Kukurydziana 400 g Bio - NaturAvena
Dostępność

Kasza Kukurydziana 400 g Bio - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/03/27
8,29 zł
2,07 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jęczmienna Bio 400 g - NaturAvena
Dostępność

Kasza Jęczmienna Bio 400 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/08/18
8,69 zł
2,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Owsiana Bezglutenowa 500 g - Simpatiko
Dostępność

Kasza Owsiana Bezglutenowa 500 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/07/07
11,09 zł
2,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Orkiszowa Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Kasza Orkiszowa Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/31
11,39 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Kasza Kuskus Pełnoziarnista Bio 400 g - NaturaVena
Dostępność

Kasza Kuskus Pełnoziarnista Bio 400 g - NaturaVena

Data min. trwałości: 2028/05/27
9,59 zł
2,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Gryczana Biała BIO Bezglutenowa 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Kasza Gryczana Biała BIO Bezglutenowa 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/07/06
12,29 zł
2,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Kuskus Bio 500 g - BioLife
Dostępność

Kasza Kuskus Bio 500 g - BioLife

Data min. trwałości: 2028/03/05
12,89 zł
2,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kuskus Kukurydziany Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Kuskus Kukurydziany Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/05/29
10,99 zł
2,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
 Płatki Jaglane Bio 400 g NaturAvena
Dostępność

Płatki Jaglane Bio 400 g NaturAvena

Data min. trwałości: 2026/12/22
11,49 zł
2,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Jaglana Bio 500 g Bio Planet
Dostępność

Kaszka Jaglana Bio 500 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
17,09 zł
3,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Instant Owsiana 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant Owsiana 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/02/10
10,89 zł
3,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kaszka Gryczana Bio Bezglutenowa 400 g - Probio
Dostępność

Kaszka Gryczana Bio Bezglutenowa 400 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/07/29
14,99 zł
3,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Manna z Płaskurki Pełnoziarnista Bio 400 g - Niro
Dostępność

Kasza Manna z Płaskurki Pełnoziarnista Bio 400 g - Niro

Data min. trwałości: 2027/02/28
17,19 zł
4,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Łubinowa Bio 250 g - Rapunzel
Dostępność

Kasza Łubinowa Bio 250 g - Rapunzel

Data min. trwałości: 2027/12/18
16,09 zł
6,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kasza Jaglana Ekspandowana 120 g - NaturAvena
Dostępność

Kasza Jaglana Ekspandowana 120 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,29 zł
7,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liofilizowana Gotowana Kasza Jęczmienna Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Liofilizowana Gotowana Kasza Jęczmienna Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/08/04
11,69 zł
11,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Liofilizowana Kasza Gryczana Prażona Eko 100 g - Dary Natury
Dostępność

Liofilizowana Kasza Gryczana Prażona Eko 100 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/03/02
11,89 zł
11,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Łzawnica Ogrodowa Owoc 500 g Kasza Coix Lacryma-jobi. - LuciVita
Dostępność

Łzawnica Ogrodowa Owoc 500 g Kasza Coix Lacryma-jobi. - LuciVita

Data min. trwałości: 2027/05/31
62,99 zł
12,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops